1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 JASPER (2010), pełen zestaw, pad, 5 gier, nieprzerabiany ŚLĄSK

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez geohound, Czerwiec 6, 2014.

1. geohound

geohound Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    Witam,

Najchętniej wymienię albo ostatecznie sprzedam pełny zestaw:

- czarny Xbox 360 na płycie JASPER (początek produkcji), żadnych błędów, przegrzewania czy diod - bezawaryjny
    - oryginalny pad
    - dokumentację + karton
    - dysk 120Gb
    - podstawowe okablowanie
    - gry: wyłącznie perełki, w które nie da się zagrać na PC (Final Fantasy 13, Final Fantasy 13-2, Dante's Inferno, Lost Odyssey - jRPG twórców FF, Red Dead Redemption)

Cały zestaw w pełni grywalny - przeszedłem na nim 3/5 posiadanych gier, odpala i instaluje wszystko łącznie z demami z internetu. Gry w stanie co najmniej bardzo dobrym, uszanowane, kupowane w punktach z grami - same gry warte tam koło 200zł.

Konsola posiada wyjście HDMI i jest ORYGINALNA - można bez strachu grać przez internet lub ewentualnie sobie przerobić.

Zestaw wymienię na podobny jakościowo zestaw PlayStation 3 PRZEROBIONE albo z 1-2 grami. Potrzebna oczywiście sprawna i bezproblemowa konsola, pad i podstawowe okablowanie (HDMI mam swoje).

Ewentualnie sprzedam cały zestaw od ręki za 420zł (kurier +20zł) - można sprawdzić sprzęt u mnie na monitorze komputerowym.

ZDJĘCIA, oferta: http://olx.pl/oferta/xbox-360-jaspe...grami-dysk-120gb-pad-pudlo-CID99-ID67dnj.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Zapomniałeś napisać że konsola jest po serwisie...na zdj. 2010-03-11 SERVICE DATE.

Mam ochotę znów pograć w GTA V Online :D i szukam czegoś taniego... może być bez dysku, i pada bo pad z X1 chyba śmiga na x360? :]

4. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Sprzedajesz bez gier?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

5. geohound

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    I co Twoim zdaniem można zrobić z 5 grami na Xboxa360 po sprzedaniu konsoli? Odpalę je sobie na nieistniejącym emulatorze na kompie, czy odsprzedam za grosze na allegro?

Oczywiście, że sprzedaję komplet.

6. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Może tak sprzedać oddzielnie?
    Lepiej by ci tak wyszło, ale dobra, twoja sprawa.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

7. geohound

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    To są zbyt popularne gry, żeby czekać na osobne zakupy, a takiego - poniekąd - unikatu jak Lost Odyssey nikt od 2 tyg nie wziął, a też wystawiałem.

8. geohound

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    Sprzedane pół h temu, proszę o usunięcie.

Wczytywanie...

Poleć forum