1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Jasper ELITE Komplet.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gumis1985, Marzec 13, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Witam do sprzedania mam konsole jak w tytule. Komplet pudelkowy czyli konsola, dysk 120gb, pad, Kabel av, pudelko, ksiazeczki. Konsola ma date produkcji 05.2010. Naped przerobiony iXtr 2.0. Wada to uszkodzony silniczek od tacki. Tak ze trzeba albo wymienic naped albo silniczek. Koszt od kolo 40zl za silnczek do 120 za naped zalezy jak kto woli. ( takie ceny podal mi jeden z serwisantow na gieldzie elektronicznej). Dodatkowo 15 gier pod iXtreme.

Dash ostatni przed kinect-dashem.

Konsola używana sporadycznie. do czasu awarii grałem na niej może łącznie koło 60godzin jak by to zliczyć.. ;))

Cena 470zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    W dziala gielda istnieje zakaz handlowania kopiami gier.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum