1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Jasper, gry na dysku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Październik 9, 2010.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.
    Mam parę pytań.
    Chciałbym sobie kupić Xboxa360 Jaspera (tylko nówka wchodzi w grę) i ją dać przerobić (ponieważ ja się na tym nie znam).

I pytania:
    1. Czy jak ją przerobie muszę patchować gry?
    2. Mój brat miał już xboxa360 (za czasów jak X360 kosztował coś koło 1800zł) i pozostały po nim gry spatchowane wave 2 jak się nie mylę, czy będą one chodzić?
    3. Jakie jest prawdopodobieństwo rrod na jasperze? [jak już wspomniałem brat miał xboxa i niestety przepalał mu się.. Dlatego mam troche cykora]
    4. Czy przy kupnie xboxa (slim, jasper) z allegro. Gwarancja jest door to door?

I jeszcze pytanie z trochę innej beczki.
    1. Czy muszę gry wypalać na płyty i później je instalować na dysk? Czy istnieje jakaś możliwość że gry przerzucam z kompa na dysk konsoli?
    2. Czy jakbym kupił dysk zewnętrzny (250 GB bądź większy) zasilany tylko przez USB to umiał bym bezpośrednio z kompa na ten dysk i później grać za pomocą niego na konsoli?

Odpowiedzi typu kup Slima. To kupił bym tylko że w moim mieście nie ma żadnego sklepu gdzie mógłbym kupić tanie gry używane albo coś takiego :(

EDIT:
    Nie chcę tworzyć nowego tematu bo to też jedno z moich pytań. Dlatego napisze tutaj:

Czy ktoś zna jakieś miejsca gdzie mogę kupić tanio gry używane na xboxa? Interesują mnie tereny :
    - Wodzisław Śląski
    - Pszów
    - Żory
    - Radlin
    - Rybnik
    - Jastrzębie Zdrój (w ostateczności)
    +/- Gliwice

Chodzi mi o jakieś sklepy/stoiska gdzie kupie gry używane.
    Było by miło jakiś adres/numer telefonu do sklepu.. czy być może strona internetowa od sklepu

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

AD1. Jesli przerobisz LT nie bedziesz musial nic patchowac
    AD2. Tak
    AD3. Czas pokaze :D
    AD4.Nie wiem

Bedziesz potrzebowal JTAG

4. pepe-pa

pepe-pa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przede wszystkim to jak przerobisz konsole to stracisz gwarancje, bynajmniej do momentu przywrócenia fabrycznego seriala napędu. A gwarancja to już zależny od samego sprzedającego, jeśli jest to gwarancja M$ to będzie to door to door

5. Onicniepytaj

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Kolejne pytanie
    5. Czy przy kupnie orginalnego Slima idzie gry zgrać na dysk i z dysku w nie grać?
    6. Czy będzie bardzo duża różnica na graniu na telewizorze z HD Ready i Full HD? *Pytam ponieważ posiadam TV LCD"32 HD Ready*

EDIT: @UP.
    Tak tak wiem że jak przerobie to mam po gwarancji. Tylko pytanie o gwarancje chodziło mi że jak bym kupił nówke z allegro i jakby się coś stało (mowa o X'Slimie) to czy jest door to door albo musze wysłać do sklepu gdzie ją kupiłem..
    Bo kiedyś było door to door przyjeżdżał kurier dawało się konsole i była wysyłana do M$ do czech chyba (czy jakoś tak, jak mówię to były czasy jak Xbox był jeszcze drogi itp. Więc już parę latek do tyłu)

6. pepe-pa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    AD 5. Tak ale musisz mieć włożoną płytę
    AD 6. Różnica praktycznie żadna, bo większość gier jest HD ready

AD Edit Jest door to door w takim przypadku

7. Onicniepytaj

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    AD5. To tak wygląda, że później mogę płytę wyjąć czy cały czas musi być w napędzie? A napęd tylko z początku czyta z niej dane a później sobie po prostu z niej nie korzysta?

PS. Pytania mogą Wam się wydawać śmieszne. Ale jak już pisałem gdzieś dopiero pierwszy raz będę miał jaki taki kontakt z tą konsolą :)

8. pepe-pa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cały czas musi siedzieć w napędzie, od tego jest ten dział :)

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie chcę tworzyć nowego tematu bo to też jedno z moich pytań. Dlatego napisze tutaj:

Czy ktoś zna jakieś miejsca gdzie mogę kupić tanio gry używane na xboxa? Interesują mnie tereny :
    - Wodzisław Śląski
    - Pszów
    - Żory
    - Radlin
    - Rybnik
    - Jastrzębie Zdrój (w ostateczności)

Chodzi mi o jakieś sklepy/stoiska gdzie kupie gry używane.

10. GordonF

GordonF Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do czwórki. Przecież nawet jak masz gwarancję a konsolę przerobisz to automatycznie tracisz gwarancję, czyż nie?

Wczytywanie...

Poleć forum