1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 - Jasper i iXtreme - pytania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hooker-PL, Grudzień 6, 2009.

1. Hooker-PL

Hooker-PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, kiedyś byłem na forum x360iso.org pod nickiem GeneralSky2008 i teraz na tym pod Traper-PL i Hooker-PL.

Zamierzam kupić tą konsolkę i mam pytania.

1) Chciałbym pograć na kopiach zapasowych gier, ale tak bez bana bo jak dostanę to epic fail i brak sensu życia :D.

A więc jak bym chciał pograć na piratach to bym przerobił napęd.
    Zrobił bym profil offline i kabelka bym nie podłączał.

A jak na na oryginałach to napęd zmienił na ten nie przerobiony.
    Profil online z kabelkiem podłączonym.

Da się tak ? Trzeba flasha jakiegoś zmieniać w trakcie zmieniania napędu, aby M$ się nie kapnął czy coś takiego, aby nie dostać bana ?

Z tego co wiem na nowych Dashboardzie sprawdzają flash napędu.
    Czy w trybie offline oczekuję konsola z iXtreme flash'em na podłączenie do neta i wysłaniem nawet jak mamy oryginal flash.

2) Awaryjność na Jasper

Słyszałem że podobno na Jasper nie ma RROD'a, E73/74 itp.
    Chciałbym, aby konsola podziałała bardzo długo i bez błędów, uszkodzeń itp., aby nie płacić za naprawę.

Czy ta wersja konsoli jest naprawdę dobra i dbanie o nią nie będzie powodowanie tych przegrzań itp ?

3) Nagrywanie, przerabianie i ściąganie gier.

Możecie mi dać mi poradniki jak prawidłowo nagrać, przerobić grę i czy każda gra, wersja z waszego Downloadu będzie dobra ?
    Chciałbym wszystko wiedzieć o tych Wave, active iso, agbx itp., aby dobrze przerobić grę i ją dobrze wypalić.

4) Wielkie podziękowania za pomoc dla waszego forum ! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. NIkt nie wie do końca czy to będzie skuteczne... Możliwe, że mając nową aktualkę i grając na kopii nie zapisze się gdzieś w pamięci konsoli to że grałeś w taką grę i konsola zostanie mimo wszystko oflagowana na bana

2. To jest najlepsza wersja

3. SZUKAJ! Dział iso => Poradniki itp... wszystko znajdziesz

Wczytywanie...

Poleć forum