1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 - klika pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Forest91, Listopad 7, 2010.

1. Forest91

Forest91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Mam do Was takie pytanie.
    Także chcę kupić konsolę x360, z tym że przerobioną, do gier w singlu. Konsola byłaby nowa Arcade + ixtreme 1.1 LT
    Czy po dokupieniu dysku będę mógł zgrać kopię gry na dysk ? Of course z płytki.

Jak jest z tym ixtreme 1.1 LT ? Odczyta wszystkie ściągnięte gry bez przerabiania w ABGX360 ?
    Warto brać iXtreme 1.1 LT?

Jakie są gry na x360, takie których nie ma na ps3

Jak jest z awaryjnością JASPER'ów ?
    Ogólnie mam dylemat, konsola czy karta graficzna. PC mam dobrego, 4 rdzenie, 6GB ramu bla bla bla. Grafika zintegrowana...
    I wybór stoi tutaj x360 vs Karta graficzna.
    Ogólnie zawsze byłem za konsolami i nie przepadam do siedzenia przy PC.
    Miałem kiedyś x360 Arcade, sprzedałem gdyż spalił mi się PC

Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1)tak
    2)tak
    3)tak
    4)kilka jest
    5)jasper bezawaryjny
    6)pc vs konsola. Twoja decyzja. Ja lubię grać na padzie i dużym tv.

4. Forest91

Forest91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy może ktoś wymienić exy na x360 ? Będę wdzięczny

Jakie są gry z podobizną do God of War?

Jak jest z grafiką na x360 np. w Mafii 2 lub GTX 4 ? Dużo gorsze / porównywalne z PC ? Wiadomo konsola nie ma AA.

Jak wygląda sprawa przeróbki LT 1.1 i nowy DashBoard. Po aktualizacji będzie jakiś problem z działaniem gier ?

5. Glebojad

Glebojad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TRN
    Wiele może Ci nie pomogę, ale mnie osobiście zachęcił fakt, że X jest (był gdy kupowałem) DUŻO tańszy niż PS3. Ważny był także dla mnie fakt, że na X'a jest Fable 2 :). Co do jakości grafiki, to jest oczywiście gorsza niż na PC, nawet sporo, jednak przy odpowiedniej odległości od TV nie widać różnicy wielkiej, a przynajmniej nie taką, bym zdecydował się na rozbudowywanie kompa co 2 lata za kolejne 2 tysiące :). A tak wystarczy raz wydać koło tysiąca zł i jest spokój na kilka lat :).

6. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Gry podobne do God of War?
    Daleko szukać nie trzeba: Dante's Inferno, Devil May Cry 4, Bayonetta, Darksiders, Ninja Blade i kilka innych.
    Grafika to kwestia przyzwyczajenia - jak pograsz dłużej na X360 i nie bedziesz grywał na PC to bedzie Ci sie wydawała nawet ok :) ale porównania do PC nie ma.

eX'y na Xboxa? min. Forza 3, Fable 2 ( 3 na PC będzie ), Gears of War 1,2,(3), Alan Wake, no i trochę mniej znanych typu Ninja Blade. Jest ich dosyć sporo, kwestia gustu.

Wczytywanie...

Poleć forum