1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

(X360) Konsola "gubi" mikrofon?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ErmacX, Kwiecień 5, 2012.

1. ErmacX

ErmacX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, natrafiłem na nietypowy problem związany z konsolą Xbox 360, grami z serii Guitar Hero i mikrofonem do nich. Otóż gdy podłaczam wszystkie kontrolery (lub nawet sam mikrofon), wszystko działa bardzo ładnie... do momentu, wydaje się zupełnie losowego, w którym gra wywala komunikat "podłącz mikrofon". Sprawdzam połaczenia (mikrofon jest na kablu z wtykiem USB), zmieniam więc port USB - niby wszystko jest w porządku, ale mimo to mikrofon nie działa. Jedyny sposób żeby ponownie zadziałał to restart konsoli (i nie zawsze po pierwszym zadziała). Dodam że podczas tej samej sesji mogą grać trzy gitary lub dwie z perkusją i z nimi nic się nie dzieje...
    Zastanawiam się czy to coś z konsolą czy z samym mikrofonem...

Moje pytanie - czy ktoś się z takim problemem spotkał i wie coś na ten temat, a przede wszystkim co może być tego przyczyną i jak to "naprawić"?

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ErmacX

ErmacX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czytamy ze zrozumieniem :)
    Pad jest zawsze właczony, bo tak jak napisałem - mikrofon działa ale do pewnego momentu. Czasem po dwóch godzinach grania nic się dzieje a czasem w trakcie śpiewania drugiej piosenki się wyłącza.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    albo mikrofon jest walniety albo usb w konsoli, ale skoro zmieniasz porty i jest tak samo to stawiam na mikrofon

5. ErmacX

ErmacX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciężko zgadywać, bo tak jak napisałem mikrofon potrafi długo działać bez "rozłączania". Z konsolą nie mam absolutnie żadnych problemów, poza tym w/w...

Wczytywanie...

Poleć forum