1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 - którą wersję zakupić (przeróbka) ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez konsolka, Marzec 2, 2010.

1. konsolka

konsolka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Chcę kupić Xboxa360 tylko że nie wiem jaką wersję wybrać...
    Czarne wersję bardziej mi się podobają i mają większy dysk co może być przydatne przy zrzuceniu większej ilości gier na niego - ale czy to nie zbędny wydatek ?

Oczywiście po zakupie chciałbym ją przerobić, a więc zależałoby mi na łatwej możliwości jej modyfikacji i możliwości przywrócenia oryginalnych ustawień na wypadek uszkodzenia sprzętu....:whistle:

Jestem samotnikiem więc gram tylko OFF-line...

Znalazłem np. coś takiego: X360 ELITE 250GB + FORZA 3 + 2 PADY - co wy na to ?? Czy warto brać wersję z oryginalnymi grami ?

Czym się kierować przy wyborze modelu ??
    EKSPERCI doradźcie proszę mniej niż świerzakowi....

Polecacie od razu przerabiać czy najpierw pobawić się na oryginalnej tak na wszelki wypadek (a może coś padnie w przeciągu np. m-ca)??

2. Lotnik421 Xbox One

3. skillet84

skillet84 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Kup sobie Elite, ja kupilem Arcade i dokupilem dysk 20 GB czego teraz zaluje bo troche wiecej bym dal i mialbym 120 GB jak w przypadku Elite. Dysk wydluza zywotnosc napedu w twojej konsoli, poniewaz nie musi on pracowac podczas zabawy.

A co do przerabiania to wez sobie wersje konsoli z gra oryginalna jakas fajna i pobaw sie troche online, np jakas samochodowke albo fife, a potem sobie przerob.

5. Tony745

Tony745 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kup taniej bez gry. Jesli chcesz przerobic konsole to zbedny wydatek:) 250GB dysk przyda Ci sie, jak chcesz przerobic konsole. Wtedy zainstalujesz duzo gier. Jesli Ci sie podoba Elite(czarny) to kupuj;]
    Pozdro

6. Rafael0089

Rafael0089 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Również polecam Ci wersję Elite(oczywiście Jasper). Ładny wygląd, dosyć duży dysk(120,250), powinien długo posłużyć.

Nic nie powinno paść w ciągu miesiąca, 2 tygodni, musiałbyś mieć wyjątkowego pecha trafiając na taką konsolę, więc bez obaw. :)

7. daniel1400

daniel1400 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    KRK
    Kup elite ale uważaj żeby laitona v3 nie kupić bo trzeba lutować :)

8. piotre97k

piotre97k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też poleciłbym ci elite dysk 120 gb przyda ci sie do instalacji gier bo ostatnia coraz wiece miejsca na dysku zajmuja

9. konsolka

konsolka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    polecam Ci wersję Elite(oczywiście Jasper) ?? Co to za wersja ?? o co z tym chodzi ??

10. Rider112

Rider112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jasper to najnowsza płyta główna do xboxa (produkowana obecnie).

11. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Produkowana mniej więcej od początku 2009, lepiej nie bierz Falcona, bo one mają duże problemy z E74 i większe prawdopodobieństwo rroda, jak chcesz poczytać o E74 to wikipedia, wpisujesz xbox360 i tam pisze trochę o problemach technicznych.

12. konsolka

konsolka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiedzcie mi jeszcze tylko proszę jak rozpoznać czy konsola ma napęd Liteona v3 i tą nową płytę główną ??

Po numerze seryjnym ??
    Opakowaniu ??

A jeśli będę chciał kupić przez net ??

Jaki sklep polecacie - taki gdzie pomogą w wyborze "właściwego" do przerobienia modelu ?

Wczytywanie...

Poleć forum