1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 mediacenter pytanie o virtualbox

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Riiko, Wrzesień 13, 2010.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema.
    Nie mam windows media center, a chciałbym skorzystać z tej usługi na x360 i pytanie jest moje takie, czy da radę zrobić tak:

Na pc odpalić przez virtualbox system Windows Media Center i połączyć się z x360? I czy będzie mi widzieć wszystkie filmy które mam na dyskach?
    I kolejne pytanie, jeśli mam już zajęty wtyk do rj45, [mam na nim już podłączony router a router pod neta proste], to czy mogę podłączyć xboxa pod router, ewentualnie jak podłączę to nie będzie bana, bo mam ixtreme1.41.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi,
    Riiko :)

Wczytywanie...

Poleć forum