1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 - Nagrywarka DVD+R DL usb zew.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DominiX, Listopad 30, 2011.

1. DominiX

DominiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, poszukuję dobrej nagrywarki do płytek które będzie mi czytał mój przyszły x360 z lt+ 2.0 (nie będą to tylko verbatimki czasami esperanza i platinium). Znalazłem trochę na allegro poradźcie którą wybrać:
    Nagrywarka zewnętrzn DVD Samsung SE-208AB slim USB (1945377733) - Aukcje internetowe Allegro
    DVD LG GP10NB20 zewn. USB czarna slim*50785 (1952671987) - Aukcje internetowe Allegro
    PIONEER DVD-RW RECORDER ZEW USB 8x SLIM CZARNA (1911950420) - Aukcje internetowe Allegro
    NOWY LITEON SLIM USB DVDRW SKLEP WROCŁAW (1951584856) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Te wszystkie nagrywarki są slimowe wiec takie jak stosowane w laptopach, jak juz chcesz zewnętrza to kup destopowa na usb

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Polecam model EZ-DUB. Sam mam choć obecnie wymieniony na ihas124 (fabrycznie miałem 120).

5. DominiX

DominiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak na czacie od razu odpowiedzi, patrząc na tego Lite-On EZ-DUB technicznie jest świetny jak na swoją cenę, chyba go wezmę. Dzięki za wypowiedzi!

6. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak masz zamiar wydac tyle na nagrywarke to bym kupil liteon ihas 124 i do tego adapter sata usb. Wgralbys wtedy sobie burner maxa i nagrywal xgd3 w 100%

7. machos89

machos89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    JA u siebie uzywam ihas 224b + kontroler do USB ponieważ mam laptopa i wszystko śmiga w 200% nagrywarka to koszt ok 90 zł , najtanszy kontroler ok 15 na allegro, pod warunkiem, że masz laptopa. Pozdrawiam.

8. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Może tak zrobić ale niektórzy po prostu lubią jak coś jest funkcjonalne i do tego ładnie wygląda. Jeśli zależy mu na ihas124 może kupić np używanego ez duba i zmienić nagrywarkę na nową. Jeśli nie przeszkadza mu wygląda gołej nagrywarki to najlepszą opcją bedzie ihas124 + adapter.

9. podobnoja

podobnoja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    ja mam ihas + adapter i jest wszystko sii... i trudno ładnie nie wygląda jak podłącze do lapka, ale codziennie nie nagrywasz gier :p

10. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No tak ale moja sytuacja jest nieco inna. Ja mam nettopa + nagrywarka podpięta na stałe więc dla mnie to lepsze wyjście :D

11. wirszews

wirszews Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radzymin
    to polecam kupno ihas + obudowa zew sata.
    Trochę więcej wyjdzie, ale za to będzie ładnie wyglądać.

Wczytywanie...

Poleć forum