1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 nie widzi pytek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marczakowy, Styczeń 9, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marczakowy

marczakowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Mam x360 falcona ma juz swoje latka bo jest z 2007r :) problem pojawił się około miesiąc temu, mianowicie wszystkie gry niezaleznie czy sa to xgd2 czy xgd3 nie są odczytywane za 1 razem. Nagrywam dobrze bo mój kumpel ma tez falcona i ta sama przeróbkę (lt 2.0). Czasem po kilku próbach płyta jest odpalana i wtedy chodzi jak marzenie. Myślałem nad flashem do lt 3.0 i przeczyszczeniu lasera, ale czy to coś da? Bo jak już załączy się płytka to jak napisałem wyżej, chodzi rewelacyjnie. Proszę o porady, z góry dziękuje:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    laser pada,wymień i będzie ok

4. marczakowy

marczakowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    a jeśli spróbuje go przeczyścić nic to nie da?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    chwilo pomoże,tylko czysc izopropanolem nie zadnymi perfumami itp,wymiana lasera nie jest droga:peaceful:

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum