1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 nowe pady są słabej jakości?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Jupiterka, Styczeń 4, 2016.

1. Jupiterka

Jupiterka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam i z góry przepraszam jeżeli zły dział.

Jakieś 3 miesiące temu kupiłem nowego pada z wireless receiverem, wg sprzedającego pad oryginalny. Następnie, przed świętami zamawiałem dla rodziny X360 z dwoma oryginalnymi padami, konsole niby z polskiej dystrybucji, pady niby oryginalne.

Każdego nowego pada porównywałem ze swoim starym padem. Mój ma już sporo lat, cały czarny (więc chyba już ze slimów), kupowany jakieś 3 lata temu (już jako używany, więc nie wiem ile ma dokładnie). I zawsze nasuwa mi się jedna myśl, te nowe pady są jakieś tandetne, strasznie od nich czuć chińszczyzną. Krzyżak działa tragicznie, nie zawsze odpowiada, czasem trzeba mocniej, a czasem lżej. Analogi też jakoś tak luźnie chodzą. Czasem słychać dziwne trzeszczenie obudowy.

Pytanie, czy tak ma być? Te nowe pady są gorszej jakości? Czy trzeba je po prostu "wyrobić"?

Jak sprawdzić oryginalność pada? Jest metoda która potwierdza oryginalność w 100%?

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Metoda sprawdzenia ewentualnie po kolorze oringu który świeci na padzie lub też rozebrać pada sam kiedyś dawałem fotki chińskiego na forum a gołym okiem był nie do poznania

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    można zadzwonić do Microsoft i sprawdzić na infolinii. z góry mowie ze mało kto sprzedaje pady podrobione, bezprzewodowe to jak unikaty

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum