1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360, pełen zestaw, siadasz-grasz!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fresh.cie, Sierpień 19, 2012.

1. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam na sprzedaż konsolę Xbox 360. Jest to Falcon, nigdy nie miałem z nią żadnych problemów, nigdy nie była naprawiana. Tylko raz była otwierana w celu dokładnego przeczyszczenia z kurzu sprężonym powietrzem. Jakiś czas temu był wymieniony laser, bo stary miał problemy z odczytywaniem płyt. Robione było to w serwisie, sam wolałem nie grzebać. Tylko nie wiedzieć czemu tacka wysuwa się jedynie gdy konsola jest w pozycji poziomej, ale myślę, że to nie problem. Bynajmniej mi to nie przeszkadzało.
    Konsola oczywiście niezbanowana na live, nie była przerabiana.

W zestawie znajdują się:
    - konsola X360(biała)
    - dysk 20 GB
    - pad biały (lewy analog niekiedy słabo odbija, ale mi to nie przeszkadzało)
    - oryginalny kabel Microsoftu do podłączenia do TV(oczywiście z możliwością w HD)
    - zasilacz 203W(od mojej starej konsoli, która wyzionęła ducha)
    - kabel Ethernet do podłączenia do internetu
    - headset
    - gry: Deus Ex: Human Revolution, Super Street Fighter IV, CoD: Modern Warfare 2, PES 2008, Fable 2, RDR: Undead Nightmare(mogę dorzucić jeszcze podstawkę, ale konieczna regeneracja)

Fotki dla zainteresowanych na PW mogę podesłać.

Cena wywoławcza 500 zł do negocjacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeszcze jeden post niezgodny z regulaminem i głowy polecą. :)

Wczytywanie...

Poleć forum