1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 pod Monitor problem z dzwiekiem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maras92, Czerwiec 12, 2009.

1. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Witam podlaczylem Xbox'a pod monitor i dzwiek z xbox'a pod glosniki 5.1
    Ale jest problem z dzwiekiem poniewaz gdy gram w fife muzyczka leci kibice wrzeszcza a niema komentarza tak samo w przypadku Guitar Hero WT gram slychac melodie a nieslychac wokalisty. To samo z Battlefield BC wszytsko slysze tylko nie bohaterow. Gdy wlaczylem jakas piosenke na xboxie to dzwiek buczal.
    Czy cos zle zrobilem?

aha dodam jeszcze ze kupilem to:
    http://www.empik.com/kabel-hql-svga-hdtv-x360-multimedia,2530207,p

2. Lotnik421 Xbox One

3. meler69

meler69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    miałem to samo z tym kablem, lipna jest ta czarna koncówka do której wkładasz 2 czincze (biały i czerwony), kup nową w sklepie elektonicznym (koszt ok 2-3 zł) i wepnij do końca w głośnikach i ma działać.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    po chincach dostaniesz tylko dzwiek 2.1. moze ktorys kanał nie idzie tym sposobem ???

5. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Czyli co mam dokladnie kupic? Bo ja nie obmyty w tych sprawach ;d To czarna co wklada sie te 2 chince?

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jakie masz głośniki (firma i model)?

7. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Żeby mieć głos 5.1 w xboxie musisz podłączyć głośniki do xboxa kablem optycznym a nie wszystkie glosniki maja wejscie(czy tam wyjscie nie wiem jak to sie nazywa:p) optyczne.Polecam Logitech Z-5500.

8. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Glosniki mam CREATIVE jakies takie niewiem jaki model ale to niema znaczenia bo sprawdzalem to tez na sluchawkach medusa speedlink
    Ale teraz nie oto chodzi patrzcie co zrobilem na zdjeciach musialem zrobic kabelek wlasnej roboty na wejscia do wtyczek bo niemialem tego jak podpiac.

http://i42.tinypic.com/339hk7n.jpg

http://i44.tinypic.com/11vl2qd.jpg

9. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    A wystarczylo zaopatrzyc sie w kostke z gniazdami Cinch po jednej i gniazdem MiniJack z drugiej ;)
    Wazne, ze sobie poradziles :)

10. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Dobra dalem rade byla takjakby zwarcie pomiedzy kabelkiem wlasnej roboty ale ciekawe ze takie zwarcie doprowadzilo do zaniku komentarza w fifie albo wokalisty w gh ;D

11. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Po prostu gdzieś coś się blokowało. Ja mam zrobione podobnie jak Ty i ta przelotka z Czinczy na jedno wejscie do glosnikow jest u mnie kiepskiej jakosci i czasami trzeba pokrecic wyjąć włożyć zeby był pełny dzwiek.

P.S. dziwna przelotke zrobili w tym zestawie jakby nie mogli zrobic wejscia na ten "ciuciek" z głośników

Wczytywanie...

Poleć forum