1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[X360] Powolna prędkość pobierania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lumpusz, Sierpień 28, 2014.

1. Lumpusz

Lumpusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

mam problem z prędkością pobierania na Xbox Live. Jest ona mniej więcej 10 razy mniejsza niż powinna. Dysponuję łączem 20Mb/s, lecz na Xboxie, według bandwidthplace.com (chyba jedyny "speedtest" który działa na xboxowym IE) prędkość pobierania przez Wi-Fi waha się między 2-2.5 Mbps. Przy podłączeniu przez kabel jest niewiele lepiej (2.7 Mbps). O ile przy graniu online nie sprawia to jakiś ogromnych problemów to przy oglądaniu streamów jest już mniej przyjemnie. NAT mam otwarty, kable sprawdzone, na innych urządzeniach (laptop, telefon) nie ma żadnych problemów. Do podłączenia używam routera TP-Link TD-W8951ND. Przetestowałem chyba większość sugestii z internetu (wyłączenie UPnP w routerze, DMZ, itp.) lecz nic nie pomogło.

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    480
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Mam to samo , łącze 40/20 a moj xbox pokazuje 5/6 3/3 4/2 różnie nie wiem od czego zależy.

4. Lumpusz

Lumpusz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie prędkość jest raczej stała. Nigdy nie miałem poniżej 2Mb/s, ale więcej niż 2.8Mb/s też nie.

5. bld

Polubienia:
    480
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Więc jaka może być przyczyna ??? SPrzętu czy neta ?

6. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mi tez wolno pobiera mam prawie 80mb neta ale najprawdopodobniej xbox360 mam ograniczenia pobierania .

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    konsola ma ograniczenia pobierania

1 osoba to lubi.
  8. bld

Polubienia:
    480
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Można w jakiś sposób to obejść ?? Bo zdeka lipa , ciekawe czy po kablu coś przyspieszy.

Wczytywanie...

Poleć forum