1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Premium 2007, błąd 0001, pomarańczowo-czerwony zasilacz, nie rusząją wentylatory

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez x X x, Lipiec 15, 2010.

1. x X x

x X x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Pisałem już do jednego użytkownika z forum ale nie wyświetla mi się w skrzynce wysłana wiadomość, więc napiszę jeszcze tutaj.

Do rzeczy. Konsola to X360 Premium z września bodajże 2007. Zasilacz o mocy 203 W.

Gdy zasilacz jest podpięty do sieci a konsola jest odłączona świeci na pomarańczowo. Gdy podłączony jest do sieci i do wyłączonej konsoli świeci na pomarańczowo. Natomiast gdy odpalam konsole mignie szybko na czerwono, zapala się pomarańczowa lampka a po jakiejś sekundzie od zapalenia się zielonej diody na włączniku migają 3 czerwone diody. Kod, który udało mi się odczytać to 0001. Próbowałem odpalić na innym zasilaczu, jednak też nie ruszyła, aczkolwiek nie wiem jak zachowywała się dioda zasilacza. Dodam jeszcze, że mój zasilacz odpalił inną konsolę.

Jeszcze jedno mnie zastanawia i napiszę o tym. Otóż po odpaleniu konsoli nawet nie ruszają wiatraki z tyłu. Czy to normalne?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
    Sławek

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    podłącz pierw zasilacz do konsoli ,a potem do sieci -tak pisze w instrukcji zeby robic tak ,może pomoże
    pozdro

4. x X x

x X x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. czarny321

czarny321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. x X x

x X x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale ja nie potrzebuję tabelki, którą mogę znaleźć łatwo w necie, bo już się na nią natknąłem - dziękuję za to.

Ja potrzebuję konkretnych informacji co się z czym je - dlaczego zapala się czerwona dioda, a potem zmienia się na pomarańcz przy włączaniu konsoli, dlaczego nie kręcą się wentylatory, co może być przyczyną takiego zachowania konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum