1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 PREMIUM 60GB...2 razy się zawiesił

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez TeamDox, Luty 1, 2009.

1. TeamDox

TeamDox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :(Witam.. To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. Otóż od 3 tygodni jestem posiadaczem X360 Premium z dyskiem 60 gb.. Kupiony w Saturnie. Konsola nie była i nie będzie przerabiana. Wczoraj grałem w Fifę 09 demo ok godziny. Podczas długiego podania gra sie zawiesila. Zresetowałem konsolę na głownym przycisku. Dzisiaj odpaliłem demko Quake 4. Grałem. Zginałem. Podczas wczytywania również się zawiesiła... I teraz pytanie... Czy to może być coś poważnego ? Czy to normalne ? Wczesniej nic takiego nie miało miejsca. Zaznaczam ze konsola chodzila 20 h, ponieważ ściągałem dema... Może za długo chodziła ? Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    20 godzin... Po to jest konsolka. Ma chodzić a nie ładnie wyglądać :) Mnie się raz w CoD5 zawiesiła... Jak grałeś po czasie tego ściągania demek to się mogła nieźle napocić :)

4. TeamDox

TeamDox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn grałem i jednocześnie ściągałem demko Army of Two ;) Czyli wychodzi na to ze sie zapociła i jesli nie bede tak wiecej robic to problem sie nie powtórzy ?

5. kmiler99999

kmiler99999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no lepiej tak nie rób, jeśli była włączona 20 h to mogłeś jakiś czas poczekać a nie grać od razu

6. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Mnie też się zawiesza i przerobiona i nie przerobiona od czasu do czasu ale jak ci się zawiesza często to niezbyt dobrze bo to zazwyczaj początek roda.

7. TeamDox

TeamDox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj grałem dośc długo w mirrors edge, fife 09 i quake 4 i już mi sie nie zawiesila :)

Wczytywanie...

Poleć forum