X360 premium - rrod

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam konsolke i dziś wyskakuje na niej kod bledu 0110. Konsola jest z produkcji: 24.07.2007r.
Jest to xbox 360 Premium. Przerabiana :S. Co ja mam robić? Wysyłać konsole do serwisu? Ile taka naprawa by kosztowała?
Czytałem że to jest błąd pamięci ram/przegranie gpu/cpu/ram. Sam już nie wiem. :/
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Prawdopodobnie nie masz już gwarancji w MS, więc pozostają Ci serwisy takie jak ogłaszają się na allegro. Cena naprawy -> patrz allegro.
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
to sa zimne luty pod ramem, ceny dzwon i pytaj
ale mysle ze nie opyla sie reperowac, sprzedaj i kup nowa
 

Antek22

Użytkownik
Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam sie z postem wyzej.
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie zdecydujcie się. W tym temacie pisze że można to jakoś swoimi prostymi domowymi metodami naprawić: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/blad-0110-pomocy-44272.html
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
mozna albo naprawic albo popsuc do konca :p
 

zydek87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Domowymi sposobami (Owijanie ręcznikiem itp :p ) możesz przedłużyć życie twojej konsoli tylko na chwilę. jak chcesz ją naprawić to daj ją komuś kto się na tym zna a nie magikom którzy naprawiją konsolę bo widzieli jak to się robi na YT.
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
A ile taka naprawa mogła by kosztować? Są jakieś serwisy na allegro które polecacie?
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
EC - Profesjonalny Serwis Elektroniczny - Naprawy

Napisz do nich, opisz problem to może ustalicie wspólnie cenę.
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Czy 99 zł (taką cene mi zaproponowano) jest odpowiednią ceną?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Czy 99 zł (taką cene mi zaproponowano) jest odpowiednią ceną?
Jak najbardziej
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
pewnie że tak nie kombinuj i wyślij do serwisu
 

cezeusz

Użytkownik
Użytkownik
za 99 zł to wjeżdża opalarka plus gruby koc. He he he za 99 zł dobrego rebalu nikt nie wykona, o wyminie nie wspomnę. Oglądnij tą aukcję i dryndnij do nich może pomogą reballing xbox 360 RROD serwis naprawa Gwar. 6mc (1409877872) - Aukcje internetowe Allegro
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie. Nie każdy sra forsą
 

Do góry Bottom