X360 Premium"Temat zbiorczy - na pytania od nowicjusza :)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Aisadi

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam...ehh rola "świeżaka", nieświadomie założyłem 2 tematy, proszę o przeniesienie do kosza :)

Pozdrawiam
 
Ciekawe po co ten temat jak jest dział dla świeżaków i trafi zaraz do kosza.
 

Aisadi

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Niestety po raz kolejny potrzebuję pomocy, postaram się sytuacje opisać w jak najprostszym skrócie, burza>spalony router>spalona karta sieciowa. Brak uszkodzeń innych urządzeń (komputer, TV, xbox)

Sprawa wygląda następująco kupiłem nową kartę sieciową (giełda - 30zł) i dostałem na gwarancji wymieniony ten sam router, pamiętam ile trudu i ogólnie jak wielkim fartem udało mi się podłączyć konsole do neta bo sam do tej pory nie wiem jak to działo...ale działało :) Przywróciłem wszystkie zapisane ustawienia, wszystko podpiąłem tak samo i niestety internetu brak :( W zakładce dostępne sieci wyskakuje mi -> sprawdź czy kabel ethernetowy jest podłaczony do konsoli oraz do routera lub modemu :( Zupełnie nie wiem od czego zacząć i jak się do tego zabrać żeby mieć z powrotem dostęp do neta (neostrada + router netgar) pamiętam że robiłem jakieś odblokowanie? przekierowanie? portów jednak nic a nic teraz z tego nie pamiętam. Dlatego mam prośbę żeby ktoś mi wgl nakreślił od czego zacząć

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom