1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 problem z resolution - Mile widziana pomoc :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lazydamian, Luty 23, 2014.

1. lazydamian

lazydamian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam problem z rozdziałkom konsoli Xbox 360 Slim 250 GB.

Telewizor mam firmy Hyundai 28" i jego rozdzielczość wynosi 1366x768
    W konsoli w ustawieniach mam zaznaczone żeby tylko obsługiwane rozdzielczości pokazywało i pokazuje 480p,720p,1080p,1024x768
    a jak biore w konsoli Automatyczne dostosowanie rozdzielczości to ustawia mi 1080i a to jest słabe i teraz się waham między 720p czy 1080p bo jeśli telewizor ma 1366x768 to do 1080p pewnie jest skalowanie o ile się nie mylę? Czy 720p będzie najlepsze w tym momencie? Sam nie widzę różnicy ale nie mam doświadczenia dużego z tym sprzętem dlatego proszę was o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. FarbaPL

FarbaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koszalin
    720p będzie na tej rozdzielczości lepsze niż 1080p. Twój telewizor obsługuje maksymalną rozdzielczość 1366x768 więc nie zauważysz różnicy między 720p, a 1080p.

1 osoba to lubi.
  4. lazydamian

lazydamian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzięki o to mi chodziło temat można zamknąć

Wczytywanie...

Poleć forum