1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Daniel Andre, Lipiec 16, 2013.

1. Daniel Andre

Daniel Andre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Witam mam problem z moim x360 po wlaczeniu pochodzi albo pare godzin albo pare sekund jak stoi pare dni i odpale to chodzi ladnie a jak pogram wylacze i odpale to nawet potrafi zawiesic obraz na logu x'a i piksele wyskakuja i tylko restart ale znow to samo . co jest przyczyna i jak to zakonczyc? Konsola z 06 r najnowszy dashboard . naped samsung lt 2.0.1 . POMOCY .

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Uszkodzone GPU lub zimne luty. Nie opłaca się naprawiać.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    uuuu Xenon! Wiesz co się stało dinozaurom??

Niestety masz bardzo starego xbox'a i pewnie wyskoczy tobie Rrod.. albo masz zimne luty.
    Albo reabling (choć nie wiem po co) albo trzeba zbierać kase na nowego xboxa.

5. Daniel Andre

Daniel Andre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Serio ?? ale gralem dzis sb 4.5h i bylo OK , kiedys tez tak mialem rozebralem zlozylem i dzialalo , napewno to te luty ? i czemu sie nie oplaca?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bo wartosc sprawn3j k9nsoli xenon to 60zl. Koszt napraey kolo 200. Za 300zl mozna kupic slima bez padow

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum