1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 przerobiony

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WNX, Grudzień 5, 2009.

1. WNX

WNX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    X360 z dyskiem

Witam, to mój pierwszy post na forum :) Chciałbym kupić Xboxa, najlepiej Jasper, może być też Falcon z przeróbką i banem na XBL. Najbardziej interesowała by mnie wersja z dyskiem 20 GB, obojętnie czy Premium czy Arcade. Interesuje mnie cały zestaw - kable, zasilacz, karta pamięci, pad(y). Cena do 500 zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. leszcz

leszcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Podlaska
  4. WNX

WNX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem bardzo zainteresowany tym zestawem, muszę tylko rozwiązać problem z aukcją, która chyba nie dojdzie do skutku przez kombinowanie Sprzedającego na allegro.

5. leszcz

leszcz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Gdy już rozwiążesz swoje problemy to pisz na PW.

6. sebool12

sebool12 Guest

Hmm drobna rada dla ciebie. Jak kupujesz xboxa z banem to po co ci dysk ? Jak i tak nie będziesz mógł na niego nic instalować ;|, chyba, że tylko konsola jest oflagowana tzn. nie dostała fizycznego bana, ale właściciel dzwoniąc na infolinie dowiedział się, że dostał bana, lecz jeszcze nie podłączył konsoli do neta.

7. WNX

WNX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałbym zainstalować na niego 2 płytę z Forzy i wrzucić patcha do niej.

Jestem zainteresowany kupieniem także nieprzerobionego X'a z dyskiem, więc czekam na inne oferty :) Po chwili zastanowienia stwierdziłem, że i tak gier nie będę ściągał, bo lubię zbierać pudełka ;)

8. Sasilton

Sasilton Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. Bugger's u All

Bugger's u All Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam elite za 450 zł. 4 miesieczny pad wszytkie kable pare dodatków na dysku działających z dysku 12000 na dysku w pkt. plus savy. ban na xbl zeby niebyło.

Wczytywanie...

Poleć forum