1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 przeróbka 1.41 + WWE 12 = kod stanu [...]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamek9995, Lipiec 28, 2012.

1. adamek9995

adamek9995 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Witam, mój problem polega na braku możliwości grania w gry na mojej przerobionej konsoli. Przeróbka jest stara bo to 1.41, wszystkie gry które były wydane do tej przeróbki działy mi bez zarzuty, do momentu gdy do napędu włożyłem WWE 12, aby zagrać wymagana była aktualizacja na którą się zgodziłem. Zaczęło się aktualizować, gdy w połowie wystąpił błąd: Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynuować aktualizację, ponownie włóż płytę. Jeśli problem będzie się powtarzać odwiedź stronę Welcome to Xbox Support - Xbox.com. Kod statusu: 3080-351F-B800-0F00-C000-003A
    I po ponownym włożeniu płyty z grą, następuje to samo, tak jak i przy każdym uruchomieniu konsoli, od razu wyskakuje ten błąd. I moje pytanie brzmi, co z tym należy teraz zrobić, by chociaż cofnąć wszystko do stanu z przed włożenia tego WWE ? Przepraszam za wszystko co może być tu nie zrozumiałe, jesli będzie potrzeba postaram się bardziej wyjaśnić .

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Z płyty z grą nie zaktualizujesz konsoli, a jak już zaktualizujesz to usunie ci przeróbkę i będziesz musiał przerobić jeszcze raz.

4. adamek9995

adamek9995 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    To co teraz zrobić skoro aktualizacja jest do połowy wgrana ? Ps. to była płyta z grą a nie z aktualizacją, tylko ta gra po prostu wymagała aktualizacji i zaczęła się instalować z płyty na której była gra - bo nie wiem czy się dobrze zrozumielismy .

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    OFW w napęd i dopiero aktualizacja, a potem Lt jakie tam będzie do twojego napędu

Wczytywanie...

Poleć forum