1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 - Przeróbka, a ban?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez curt, Sierpień 22, 2011.

1. curt

curt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

od trzech lat mam konsolę x360 arcade - nieprzerobioną. Nie interesowałem się też tym samym jaki mam napęd. Ostatnio naszła mnie chęć przerobienia mojego sprzętu - skończyła mi się gwarancja więc plomby na nic się już nie przydadzą :)

Mam więc pytanie:

jak obecnie wygląda ryzyko dostania bana od MS na usługę LIVE? Przyznam że większość czasu grałem właśńie przez ten tryb. Jak wyglądają obecne przeróbki? Czy odtwarzają wszystkie tytuły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    czy kiedyś, czy obecnie zawsze istnieje ryzyko dostania bana w zmodyfikowanej konsoli. Niby obecne przeróbki wykluczają tę możliwość do chwili ukazania się nowego dashboardu ale to i tak ruletka. Najnowsza przeróbka jaka wyszła jest to L.T 1.91 ale podobno niebawem ma się ukazać L.T 2.0. Odtwarzają one wszystkie tytuły bez problemu
    Jeśli grasz głównie po multi to stanowczo Ci odradzam przerabiać - skoro do tej pory jakoś znajdowałeś hajs na gierki to myślę, że sobie spokojnie poradzisz z kaską na kolejne tytuły :)

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Skorzystaj z "szukajki" bo takich tematów jest już bardzo dużo.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Żadna przeróbka nie zagwarantuje Ci 100% pewności że nie dostaniesz bana :)

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Muszę Cię zmartwić, ale odpowiedź na KAŻDE twoje pytanie jest na forum...

Wczytywanie...

Poleć forum