1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 - przywrócenie oryginalnego softu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szybkilopez26, Grudzień 19, 2011.

1. szybkilopez26

szybkilopez26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witka

Mam xboxa360 falcon, który najpierw miał wgrane lt chyba 1.0 jak go kupiłem. Potem, gdy Assassins Creed Brotherhood nie przeszedł testu ap 2.5 (moja wina, nie wiedziałem, że coś takiego jest i pewnie wtedy oflagowałem konsolę) pojechałem wgrać lt+. Pytanie brzmi teraz: czy jestem w stanie wgrać do konsoli oryginalny software, słowem cofnąć odblokowanie? I czy po takiej operacji spokojnie mogę wpinać się do live i grać na oryginalnych grach? Czy też nie ma szans na 100% cofnięcie odblokowania?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    zawsze można wgrać oryginalny firmware. Będziesz mógł grać spokojnie na live, chociaż podobno i tak 'ślad' w konsoli zostanie - inni tak często piszą. Nie spotkałem się jednak z sytuacją, żeby ktoś po wgraniu ofw dostał bana.

4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jakie odblokowanie? Jak flage masz to powrót do OFW(original firmware) nic nie da.

5. michuplwlkp

michuplwlkp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dokłądnie Jax9000 - powrót do oryginalnego firmware nic nie da

6. szybkilopez26

szybkilopez26 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jax9000, a czy mam pewność, że konsola jest oflagowana? jak mówię, oblała test ap 2.5 na AC:B, ale potem miała updateowany soft - to nie ściąga flagi? Bo jak nie to najlepiej wychodzi obecnego xboxa sprzedać, a kupić nowego

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    to sprawdz czy masz flage

8. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na pewno ma. Można sprawdzić przenosząc profil na innego iksa, pojawi się jako "uszkodzony".
    Moim zdaniem warto wgrać OFW, albo poczekać na LT+ 3.0 i potem prostu grać na Live dopóki można. To, że dostaniesz bana wcale nie jest takie pewne, a już na pewno nie można stwierdzić kiedy to się stanie. Możliwe, że jeszcze długo pograsz. Kumple grają na live z flagą od miesięcy i nic im nie jest, a po ostatnich cudach z banami za Forze 4 na nieprzerabianych konsolach nie wiadomo czy te flagi w ogóle mają jakieś znaczenie dla MS. Chyba im się to wszystko pokopało, bo zdejmowali bany ludziom z LT+.

9. Assassin7

Assassin7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sorry za podpięcie pod temat ale dla takiego pytania jak moje aż nie warto zakładać nowy.A więc jak mam slima z napędem liteon przerobionego to też mogę potem wgrać orginalny soft i grać spokojnie po live?Konsola oczywiście nie oflagowana.

10. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ZAWSZE można wgrać z powrotem oryginalny soft.

11. Assassin7

Assassin7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale chodzi mi o to czy w slimie nie ma wpływu na bana to jeżeli napęd ma cięte lub lutowane ścieżki jak wgram orginalny soft.

Wczytywanie...

Poleć forum