1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 - pytania i wątpliwości

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tijs18, Grudzień 15, 2008.

1. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie. Panowie czy moglibyście mi wyjaśnić parę rzeczy? Otóż konsolę kupiłem jakiś tydzień temu w Media-Markt (wersja Premium) prawdopodobnie z napędem LiteOn. Czy mogę ja przerobić za pośrednictwem iXtreme w warunkach domowych? Jeśli to zrobię to czy stracę gwarancję lub co można zrobić aby jej nie stracić. No i wreszcie czy po zflashowanym napędzie dostaję się bana? Jeśli przerobienie w warunkach domowych jest ryzykowane chętnie skorzystam z fachowej usługi któregoś z was. Odsyłanie konsoli nie bardzo mi się uśmiecha więc najlepiej aby to był ktoś z okolic Poznania gdyż mieszkam jakieś 30 km od tego ośrodka miejskiego

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    eh... a wystarczy poczytać... zacznijmy od tego że dla Litka FW powinien być na święta dopiero. W można przerobić samememu, można oddać do przerobienia, jak wolisz, instrukcje na pewno będą. Za flash napędu zawsze wiąże się ryzyko bana. Umiejętnie wykonany flash czyli kopia zapasowa oryginalnego FW, nie uszkodzona plomba rokuje uznanie gwarancji przez m$.

4. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czytałem:) Myślałem, ze podacie mi jakieś świeższe inf na ten temat. Widzę, że póki co nic się nie ruszyło tak czy inaczej serdecznie dziękuję za odp.

5. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    To chyba nie czytałeś...
    Ehh, sami powiedzcie, jak nie stracić cierpliwości przy nowych? Przecież to jest już w**rwiające, jak ktoś po raz setny pyta się o to samo. Co mogło ruszyć? "Premiera" ma być 24 grudnia, więc jakie ty chcesz świeższe info, bo nie rozumiem? Nowi powinni dostawać za takie pytania bana, lub chociaż ostrzeżenie. Wszystko pisze w FAQ, ale nie, lepiej założyć nowy temat bo co innym użytkownikom (w tym mnie) to przeszkadza, że codziennie muszą odpowiadać na 5 identycznych tematów?

W FAQ wyraźnie pisze:

6. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no i teraz mój drogi powiedziałeś coś nowego;-) gdyż to z 24 grudnia jako dacie premiery nie słyszałem. Wyczytałem, że 23 no ale cóż zobaczymy jak będzie. Co do gwarancji to nawet nie zauważyłem tego działu i przyznaję się do tego bez bicia. Na drugi raz mógłbyś być grzeczniejszy? Sam kiedyś byłeś tu nowy i nie wierze, że urodziłeś się z tą wiedzą, którą posiadasz teraz. Rozumiałbym twoje zdenerwowanie gdybym pisał mało czytelnie ala dziecko neo. Wydaję mi się, że dalko mi do tego. Dlatego też tego typu emocje są naprawdę zbędne

Pozdr

Wczytywanie...

Poleć forum