1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 - pytania v2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez N1xX, Styczeń 27, 2010.

1. N1xX

N1xX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mój poprzedni temat z pytaniami został przeniesiony do kosza bo zrobił sie w nim lekki spam więc musze założyć nowy ;)

Zdecydowałem się jednak że kupię xboxa przerobionego ale męczy mnie jeszcze pare kwesti :
    1.Słyszałem że konsole wyprodukowane po wrześniu(?) nie da się już przerobić ? Czy to jakaś bajka i już można przerabiać każdą konsole? Wiekszość konsol na allegro jest z końcówki 2k9 ( nie licząc używanych ).
    2.Allegro usuwa teraz aukcje przerobionych konsol więc rozumiem że trzeba kupić sobie nieprzerobioną i skorzystać z takich usług jak np: Link 1 lub Link 2 tak ?
    3.Nagrywanie gier na dvd wygląda tak jak bym normalnie nagrywał sobie płytkę dvd ? Puste dvd+nero+gra , wypalam płytę , wrzucam do x'a i śmiga ?
    4.Jak to jest z gwarancją gdyby mój xbox się uszkodził/wystąpił rrod ? Microsoft przyjmie przerobioną konsole do serwisu ?

Narazie tyle , mam nadzieję że tym razem niebędzie tu zbędnego spamu
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    1.Z tego co wiem wszytkie napedy w xb można przerobić. Więc możesz uznać tamto za bajke.
    2.Tak. Chyba że kupisz przerobionego xb w jakimś innym sklepie internetowym.
    4. Z gwarancją będziesz miał problem bo ja na twoim miejscu bym nie oddawał MS przerobionej konsoli.
    A tak wogule to moim zdaniem źle wybrałeś chcąc kupić przerobionego xb.

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    1- każdą konsolę X360 da się przerobić tylko te z napędem liteon v3 są nieco droższe w przerobieniu
    2- na allegro ludzie wystawiają "zakamuflowane" przerobione konsole , po prostu zapytaj sprzedającego cz i jaka jest przeróbka i odpowie jaka albo że nie ma
    3- nie , wygląda to mniej więcej tak : http://xboxforum.pl/poradniki-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html możesz poszukać podobnych tutoriali w google , ja osobiście do nagrywania polecam clonecd zamiast imgburn-a
    4- jeśli będzie fachowo przerobiona i nienaruszone plomby to M$ nie połapie się że konsola jest przerobiona i uzna gwarancję

5. N1xX

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Myśle że zrobie narazie tak : kupie nówke x'a , wykorzystam sobie darmowy live na miesiąc i będe grał na oryginałach dopóki będe miał kase ;p I dopiero po jakimś okresie czasu przerobie sobie konsolke.No chyba że mnie xbl wciągnie ;)

EDIT : Jeszcze przypomniało mi się , wyczytałem że moje kino domowe LG LH-T760IA nieposiada wejścia optycznego więc o 5.1 musze jednak narazie zapomnieć. I takie pytanko czy opłaca mi się kupować coś takiego : link żeby mieć kino i x360 podłączone przez hdmi czy darować sobie i przepiąć kino na jakieś inne wyjście a x'a podłączyć przez hdmi ? Bo przez ten rozdzielacz powinno chyba wszystko wporządku działać nie ?

6. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mam kino lg ht903ta, no i mam w nim wejście i wyjście hdmi. Xboxa poprzez kabel hdmi wpinam do wejścia w kinie, a następnie drugim kablem hdmi z telewizora do wyjścia w kinie i mam dźwięk 5.1, a ty masz w kinie wejścia hdmi in i hdmi out?

7. N1xX

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety , tylko hdmi out ;(

8. michanow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a ja przed chwilą wyczytałem, że ma, zobacz.

wyczytane na ceneo.pl

9. N1xX

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprawdziłem i nie ma , te z ceneo są złe , niema też 2xEuro

10. michanow

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a wiesz jak wygląda jak nie to zobacz
    [​IMG] to z prawej

11. N1xX

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  12. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
  13. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na wszystkie pytania masz odpowiedź na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum