1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 pytania

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez aerO^, Luty 14, 2009.

1. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam trochę pytań ostatnio jak przeszedłem gearsy na moim PC , napaliłem się ostro na gearsy 2 :p i tutaj moje kilka pytań na pewno o jakiś zapomnę , więc zobaczcie temat czasami:
    1. Czy jak mam konto do GejM$ for windows lajw! to mogę używać go też na xbox live? i achievementy będą się dodawać i nie będzie problemów? Można grać kontem gejM$ for windows lajw z PC na xbox ??
    2. Czy ban zależy od wersji xboxa ? czy patrzą bardziej jakoś np jak kupię elite czy mniej...
    3. Teraz pewnie pytanie , które wszystkim Wam wychodzi bokiem... Jaka jest ta szansa na zbanowanie , mam zamiar , po prostu zrobić flasha najnowszego jakiegoś 1.5 chyba na napędzie LiteON , za dobrze się nie znam , ale po prostu bez zmieniania napędu.
    4. Który iextreme jest najlepszy? 1.5 to rozumiem jest z LiteON , a 1.41 jest na zmienionym napędzie
    5. Czy np jak mam na napędzie LiteON to mam mniejszą szansę na bana albo jak np mam na innym napędzie i flashu to jest jakaś mniejsza , większa szansa??
    6. Czy można robić achievementy w Offline? tak jak na ps3 , że zalicza , a potem synchro i gotowe ?
    7. Czy trzeba jakieś specjalne gry jakieś zmodyfikowane coś zmienione kopie specjalne od kogoś tam specjlanego pana o nicku 'xxx'x co robi magiczne gry.
    8. Jak działą iExtreme czy jakoś tak :pP
    9. Czy na piratach można w miarę bezpiecznie grać na necie ?
    10. To nie pytanie , ale czy zbanowali kogoś z Was i ile czasu macie juz na flashu , ile gracie , bo szczerze mówiąc jestem hardkorowym graczem i gram po 5-10 godzin dziennie i od takiego zapieprzania na piratach nie wiem czy mnie nie wykryja szybko...
    To na razie na tyle by było jak mi się przypomni to napiszę jeszcze na razie czekam na opowiedź.Eh wiem , że takie temat jak moje wychodzą wam już pewnie bokiem i w ogóle , ale proszę poświęćcie się dla mnie i odpowiedźcie mi :) Prosiłbym o napisanie ile macie czasu konsole po przerboce na jakim flashu i ile gdzieś gracie... bo ja się boję , że jak tak bardzo dużo gram to czy m$ sie nie zainteresuje się mną.
    Dziękuje za pomoc i Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    1)games for win i xlive to chyba inne konta,laczy je jedynie live id
    2)nie niezalezy banuja jak leci
    3)szansa na zbanowanie?a kto to wie,nikt obliczen nie robi,jak grasz offline tak jak ja to 0% a jak online to zalezy kiedy wlacza maszyne do banowania
    4)1.5 jest najnowszy,1.4 idzie max do hitachi
    5)nie,kazdy naped ma taka sama szanse na bana
    6)tak mozna,ja robie offline,potem do xbl na moment podlaczam i leci do bazy danych;]
    7)tak,poszukaj na forum
    8)co za roznica jak dziala?wazne ze jest cos takiego
    9)zawsze jest szansa na bana,mozesz akurat grac 2 dni i nic sie niestanie a next day wlaczysz na minute i ban poleci bo akurat m$ wlaczyl maszyne do banow
    10)flash mam od miesiaca,gram przewaznie offline bo bez golda,bez banana jak narazie

4. kompot

kompot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    10) Ostatni miesiąc grałem tak średnio 7h dziennie (chory byłem) w dobrze przygotowane kopie i bana nie dostałem... wcześniej tez gralem ale troch mniej na lajwie, to zależy czy masz szczęście i czy kopia gry ma wszystkie patche, nie ma nuka jest, dobrze nagrana, itd... (wszystko jest na forum).
    Najlepszym rozwiązaniem jest granie na oryginałach :D /ew. gra offline i aktualizacja profilu ale wiadomo, że największa przyjemność jest gdy się 'owni' żywych graczy :DD

5. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A o co chodzi z tym stealthpatchem czy jakoś tak jak on działa nie którzy mówią , że jest nie potrzebny jak mam flasha 1.5 , a konto chyba będzie działać , bo ja mogę sie zalogować i robiłem konto na XboxLIVE i mogę tam np wykupic subskrypcję GOLD i kupić gry z GS...

6. kompot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Lepiej zapobiegać niż leczyć.:DD
    Jak będziesz miał stealthpatch'a to nie zaszkodzi a może pomóc... wszystko jest w dziale ISO/poradniki wystarczy poszukać. A co do konta to spróbuj sie zalogować tutaj:
    Zarejestruj

7. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mogę się zalogować i mam np opcje Napraw konsolę itd w ogóle ten lajw jest cały pod xboxa , a pod windows to tu nic nie ma prawie , a ile czasu masz/macie tego flasha prosiłbym , żebyście pisali i czy znacie kogos kogo zbananowali na flashu 1.5 dzięki za odp
    Pozdrawiam.

8. kompot

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Na lajwie:)D) gram 3miesiące. Z tego co czytam średnio po 3 miesiącach banują :DD.
    Właśnie też jestem ciekawy czy ktoś bana załapał na 1.5. Może to flash doskonały :D.

9. aerO^

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ehh , chciałbym , żeby tak było :) Mam nadzieje , że M$ pójdzie po rozum do głowy i przestanie banować , przecież wtedy nie dostają kasy za GOLD i w Polskim prawie wszyscy mogą posiadać 1 kopię swojego oprogramowania i to kontrowersyjne... Ale tak patrze , że nikt chyba nie dostaje tych bananów jest topic na forum o tym kto dostał banana?
    Są już gdzieś Jaspery , bo na razie "żem nie uwidział" , a jak są to 850 zł za arcade ^^ przecież to śmieszne , ahh ta Polska...

10. Orion66

Orion66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam pytanie do posiadaczy XBOX360. Otóż od mniej więcej roku mam przerobioną konsolę. Konsola nie jest fizycznie zbanowana gdyż nie podłączałem jej od 2 miesięcy do netu. Ale założe się że ban mi się dostał i wisi gdzieś tam w necie.

Ostatnio postanowiłem że chcę odkupić winy i przejść na same oryginały. Chcę zakupić nową konsolę ale chciałbym zostawić sobie HDD 120Gb.

Moje pytanie jest takie:
    - czy mając nową konsolę (nie przerobioną) logując się na swój stary login (zapewne już dawno zbanowany) i wkładając stary HDD nie grozi mi ban?
    - Chciałbym (skoro zaczynam nowe życie z konsolą) - wyzerować sobie GS.
    Ale mam na starym profilu kupionych kilka gier z Xbox Livie i dodatków do gier. Czy mogę je jakoś przenieść na nowy profil?

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    ad1 Raczej nie powinieneś dostać bana - ja także zamierzam tak postąpić:D
    Jedynie mogliby konto zbanować a nie konsolę.
    ad2 Konto możesz zawsze sobie wyzerować masz taką opcję w dashu, musisz tylko być podłączony do xbl

12. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli fizycznie bana nie dostałeś to przekladasz dysk i tyle. Żadnego bana nie dostaniesz.

Wczytywanie...

Poleć forum