1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 RGH brakuje pamięci wewnętrznej na okładki,opis itd.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ARPU, Maj 17, 2014.

1. ARPU

ARPU Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam Xbox'a 360 RGH, wersja Jesper 4GB.
    Pamięci wewnętrznej zostało mi ~150MB, a chciałbym sobie pościągać okładki żeby to jakoś wyglądało.
    Wszystkie gry mam na zewnętrznym (pod USB 2,5") i tam jest jeszcze sporo wolnej pamięci :rapture:

Czy można zmienić ścieżkę zapisu takich danych jak: okładki,opis,ikony na dysk zewnętrzny?
    Jak tak to proszę o pomoc, będę BARDZO WDZIĘCZNY :tongue-new:

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Zainstaluj fsd na pamięci zewnętrznej bo okładki zapisują się w jego katalogu

Przekaz myśli

1 osoba to lubi.
  4. ARPU

ARPU Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Postanowiłem że po prostu skopiuje to za pomocą xexmenu, potem ustawię na nowo ścieżkę do FSD w dash lunch lub w pliku lunch.ini
    :)

Wczytywanie...

Poleć forum