1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 RGH Internet oraz FTP

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damianeq89, Marzec 31, 2012.

1. damianeq89

damianeq89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chciałem przesłać sobie pliki poprzez FTP ich chciałem użyć do tego programu 360 Content Manager , ale nie mogę się połączyć. Z FileZilla tez próbowałem.
    W ustawieniach wpisywałem:
    A Freestyle Dash 2.2 REv635 (nie wiem jak go updateowac) ustawiłem "Enable Samba Server" to adres IP z 0.0.0.0 zmienia się na 192.168.1.X i tu chyba jest problem ponieważ w routerze mam DHCP ustawione
    i w routerze mogę zmienić tyko tą część adresu zaznaczona na zielono.Router DI-524 wiec dość stary.
    Próbowałem podpinać kablem skrosowanym bezpośrednio do laptopa ale 360 w Content Manager po wykonaniu testu pokazuje
    tylko, że w Windowsie 7 x64 nie zmieniałem nic w ustawieniach, może jakieś udostępnianie włączyć trzeba czy coś??

Jest cos takiego jak automatyczny adres IP?? Wyczytałem ze w Ustawieniach sieci to mozna zmienić ale ja w freestyle dash w ustawieniach nie mam takiej zakładki, tylko General Settings, Contetn settings , System Settings i Xlink Kai

2. Lotnik421 Xbox One

3. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wejdź do oryginalnego dasha do ustawień i tam będziesz mógł włączyć automatyczne IP.

Wczytywanie...

Poleć forum