1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 S 240GB - problem z połączeniem WiFi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DonTS, Grudzień 18, 2013.

1. DonTS

DonTS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam, na wstępie chciałbym przeprosić że zakładam nowy temat, który był już poruszany tysiące razy - jednak żadna z rad tudzież sugesti nie pomogła mi się połączyć z WiFi.

A więc tak - problem wygląda następująco. Widzi wszystkie dostępne sieci w okolicy (więc odrazu wykluczam wade samego wifi), natomiast gdy łącze się ze swoją siecią i wpisuje POPRAWNE hasło następuje błąd. :uncomfortableness:

Po prostu błąd, konsola nie podaje mi bezpośredniej przyczyny tylko wyskakują mi dwie sugestie, że albo hasło jest nie prawidłowe (to wykluczam od razu) lub żebym zresetował modem/router (co też robiłem kilkanaście razy i nic). Router mam z dlinka.
    Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że wifi normalnie śmigało w konsoli i nigdy nie było problemu. Z braku nowych gier po prostu na jakiś czas przestał korzystać z konsoli i czekała grzecznie aż ponownie ją odpalę. Cały czas była podlączona.

Internet działa natomiast bez zarzutów w innych urządzeniach w domu, które wykorzystuja wifi.
    Podpinałem konsolę pod kabel sieciowy i internet owszem jest, ale miałem problemy z połączeniem się z Xbox Live z powodu braku aktualizacji...musiałem konsolę aktualizować za pomocą pendriva ponieważ aktualizacja nie chciała mi się sama pobrać bezpośrednio na konsolę no ale końcem końców problem rozwiązałem...poniekąd bo nie jest dla mnie komfortową sytuacją podpinać cały czas konsolę pod kabel, wolałbym tego unikać i łączyć się poprzez wifi.

http://xboxforum.pl/konsola-23/x360-slim-nie-moze-polaczyc-sie-z-siecia-wifi-98383/

Przeglądałem ten wątek ^ ale żadna sugestia mi nie pomogła. Rodzaj zabezpieczenia to WPA2. Dodam jeszcze, że jest to niemalże ten sam problem jak z ten powyższego wątka, tzn. mam takie same "objawy", że tak to ładnie sobie nazwę. Szczerze mówiąc nie mam już pomysłu co mam z tym fantem robić, sytuacja jest o tyle dziwna że tak jak wcześniej mówiłem wifi śmigało wcześniej bez problemu i nie miałem z nim żadnych kłopotów. Liczę na Waszą pomoc i czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum