1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 sie nie loguje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez joker87, Luty 19, 2013.

1. joker87

joker87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam x360 produkcja 2008r, podczas uruchamiania sie wyswietlane jest logo X'a i w momencie wyświetlenia logowania profilu konsola sie zawiesza, posiadam RGH. Nie znalazłem podobnego tematu, prosze o jakies porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. joker87

joker87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam, że konsola nie odpala gdy przytrzymam X na padzie : (, uruchamia sie tylko przyciskiem z konsoli

4. house91

house91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubuskie
    Ja też tak miałem chyba z 2 razy jak konsola nie odpala z pada tylko swieci się pad to poprostu jakieś zakłócenia chyba są niewiem dokładnie ale napewno nic poważnego;)

5. joker87

joker87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po kilku odpieciach zasilania zaczela odpalac z pada, lecz dalej gdy pokazuje sie komunikat z logowaniem uzytkownika, konsola lapie zawieche i nie ma sily na odpalenie

6. joker87

joker87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po odpieciu hdd konsola sie odpala bez problemu i sie nie zawiesza, prawdopodobnie jest problem z dashem od rgh na hdd, jezeli sformatuje dysk to po ponownym podlaczeniu go do konsoli, xbox sformatuje go na swoj system plikow?

7. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    xbox sam nie formatuje dysku. masz od tego opcje w menu systemowym. dotyczy to tylko dysku wewnetrznego

8. Problem

Problem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niem czy to tak jest na pewno, ale xbox ma ustawione jako priorytet logować sie na konto XBL jeżeli ma jakieś domyślne, więc jeżeli nie masz neta, to on dość długo będzie ci się ładował aż zrezygnuje i wejdzie na profil niezalogowany do XBL. Jeszcze gorzej jest jeżeli połączenie jest ale wolne, bo wtedy ładuje do skutku i ja czasem czekam ok 5-10 min, jak korzystam z wolnego neta. Ale w końcu ci się załaduje, jeżeli jednak twój problem ma inne źródło. to nie wiem co robić.

9. joker87

joker87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem tkwi prawdopodobnie w dashlunch wyjalem dysk i moze ktos mi udzieli info jak go sformatowac z poziomu windows lub ogolnie przez pc :)

Wczytywanie...

Poleć forum