1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Slim 250 RHG na lapka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafciux, Wrzesień 22, 2012.

1. rafciux

rafciux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jak w temacie. Nie ma się za bardzo co rozpisywać. Konsolka prawie nie używana bo nie ma czasu, wszystko to co w oryginalnym zestawie, plus oryginalny kabel do ładowania pada.

Chciałbym jakiegoś w miarę lapka bo mój już siada, możliwa drobna dopłata bo biedny jestem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Polishgrass

Polishgrass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mogę się zamienić za Samsunga r70 + dopłatę może na gg się dogadamy ? 2034187

4. rafciux

rafciux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niee, tylko nie samsung, teraz mam samsunga r522 i to na prawdę jest gówno. oO.

Wczytywanie...