1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Slim 4GB zawiesza się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez >>Patryk<<, Styczeń 11, 2012.

1. >>Patryk<<

>>Patryk<< Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, około połowy listopada mój roczny X360 Slim (6 stycznia obchodził urodziny :D) pierwszy raz się zawiesił i to ostro- trzeba było go wyłączyć i włączyć. Nie wiem czy to istotne, ale grałem wtedy w Mafię II, oczywiście pirat nagrany na płytę Verbatim. Później problem się powtarzał, bardzo rzadko, lecz się powtarzał, czasem po około 2-3 godzin grania, przy czym Xbox był ledwo ciepły. Zacinały się niektóre gry, lecz dziś do kolekcji "Czasami zacinających się gier" dołączyło Red Dead Redemption, żeby nie używać wulgaryzmów powiem, że się troszkę wkurzyłem. Na Xboxie jest 3GB wolnego miejsca, kiedy to pierwszy raz się zaciął było 2,8 GB. Nie wiem czy to istotne, ale zawsze kiedy się zatnie podpięty jest Pen-drive. Proszę pomóżcie! Wiem, że nie jest źle, ale kiedyś nigdy się nie zawieszał. Jutro będę męczył oryginały, może to jakieś lewe piraty, ale szczerze w to wątpię. Chciałbym dodać, że dbam o mojego Xboxa i codziennie go czyszczę, także to nie wina kurzu czy innego brudu.

P.S.: Czy LT+ 2,O lub 3.0 może rozwiązać problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Problem może być z tym że masz włożonego Pendrive'a do xbox'a (też zależy co na tym pednrivie jest)

4. >>Patryk<<

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na pen-drive jest film, prezentacja w Power Poincie i masa zapisów gry z Xboxa, bo na początku myślałem, że chodzi o to że ma za mało pamięci, no to wpiąłem pen-drive'a i powrzucałem zapisy. Też za bardzo nie pamiętam, czy zawsze kiedy się zacinał był podpięty Pen-drive. :( Przed chwilą powypinałem wszystkie kable i wszystko dokładnie wyczyściłem i dokładnie podłączyłem. Za dużo brudu nie było, bo prawie wcale jak już był kurz to na zewnętrznej części wtyczek. Ciężko też będzie ocenić, czy już po problemie, gdyż jak wcześniej już mówiłem rzadko się zacina.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Spróbuj pograć bez pendrive i zobacz czy się będzie zacinał, jak nie to znaczy że wine miał ten pendrive jak znowu będzie odwalał to będzie trzeba szukać innej przyczyny... Ale nie ma co panikować. Ja mam slimke 250GB i pierwszy raz mi się zacieła, że trzeba było wyłączyć konsole po 12 godz. gry, nie wiem czy to konsole tyle nie wytrzymują czy co miało wine.

6. >>Patryk<<

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie pendrive. :( Tym razem zaciął się Skyrim, musiałem go wyłączyć i włączyć. Nie wiem ile grałem może godzinę, albo dwie. Jaka jeszcze może być przyczyna zawieszania się? :confused: Odkąd założyłem ten temat zawiesił się dwa razy wczoraj podczas grania w Red Dead Redemption i dzisiaj. Bez zacinania wytrzymał miesiąc.

Wczytywanie...