1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 slim a możliwość przeróbki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez brt, Sierpień 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. brt

brt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Na dniach zamierzam kupić konsolkę i chciałbym ją przerobić (jako, że nie interesuję mnie gra Live) i mam pytanie. Czy ten nowy model konsoli Slim da się przerobić? Czy generalnie każdą konsolę da się przerobić (znajomy mówił, że spec,który jemu przerabiał, przerabia tylko konsole do pewnej daty produkcji)? Jeśli slima nie możnaby przerobić, chciałbym kupić wersje arcade oczywiście jaspera i też poddać ją przeróbce,ale nie jestem pewien czy jest taka możliwośc więc proszę was od doradzenie.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Atelion

Atelion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Slima narazie nie przerobisz, a pozatym to kazda konsole tak. Data produkcji nie ma nic do rzeczy.

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Racja. Aktualnie slim jest jeszcze nie zdobyty. Co do przerobienia wcześniejszych wersji to jestem prawie pewnien, że żadnych przeszkód nie ma. Po prostu musisz rozeznać się już u ludzi u których będziesz chciał przerabiać. Oczywiście musisz się także liczyć z możliwością zarobienia BANA, jeżeli masz zamiar korzystać z usługi Xbox Live.

5. brt

brt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie interesuje mnie Xbox Live wystarczą mi 2 pady i dobra gra :D Dzieki za informacje i pozdrawiam.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    W takim razie polecam kupić przerobioną, a najlepiej zbanowaną. Za grosze możesz zdjąc blokadę dysku twardego i przywrócić konsolę do stanu sprzed bana, ale tylko na użytkowanie offline (ja zrobiłem to osobiście - potrzebowałem jedynie portu LPT i trochę zabawy z lutownicą). Gwarancji i tak nie masz, a cena jest o wiele niższa.

7. Litz

Litz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie pisz jak nie wiesz. Jest juz temat o tym ze zlamali slima

8. brt

brt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem nad tym ale po pierwsze nie jest tak łatwo znaleźć taką konsolę w dobrym stanie i w miarę nową - najczęściej ludzie chcą się pozbyć starszych falconów czy innych starszych modeli a wiadomo, że mogą to być konsole po rodach naprawianych domowymi sposobami (reczniki czy tez inne wkładanie do lodówki) a po drugie nowa to zawsze nowa - przynajmniej mam pewność, że nikt w niej nie grzebał, nie próbował "podrasować" czy też nie uczył się lutowania do na zajęcia szkolne :p

9. divao

divao Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdzies czytalem, ze przrobili xbox'a, ale z pelna wersja softa jeszcze sie wstrzymuja, rzekomo sa juz filmiki, ale czy nie fake'i? Tego sie nie dowiesz poki nie wydadza i sam sie przekonasz.

Wczytywanie...