X360 Slim czy Elite Tuning

Damianglogow

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Chce kupić Xboxa 360 i nie wiem jakiego wybrać.
1 możliwość:
Nowy X360 Slim 4 gb

2 możliwość:
Elite z tej aukcji: ..::KUPI - SPRZEDAM - NAJPOPULARNIEJSZY GOGOWSKI SERWIS OGOSZENIOWY::.. OGOSZENIA GOGW
Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam
Głównie chodzi mi o to, który jest mnie awaryjny.
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
2 link nie dziala
jezeli chodzi o awaryjnosc slim jest nowy wiec raczej jest najmniej awaryjny
wydziela mniej ciepla zuzywa mniej energii
tez kwestia czy chcesz przerabiac konsole bo jezeli tak wybralbym fata
 

Damianglogow

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Skoro nie działa dodam opis tej aukcji:

Opis
Witam. Mam dziś na sprzedać nie codziennego w niecodziennym stanie xboxa 360 elite. Zajmuję się naprawianiem tego typu sprzętu i jak dobrze wiadomo tym co choć trochę znają się na xboxach, mają one problem z chłodzeniem. W xboxie zamontowałem 4 dodatkowe wiatraki ! 3 na zewnątrz w odpowidnich miejscach nad radiatorami oraz czwarty wewnątrz i teraz problem chłodzenia mają państwo z Głowy na lata ! a więc teraz o konsoli:
Jest to konsola Xbox 360 elite Jasper (najnowsza) przerobiona (Najnowsze Xtreme-wszystkie gry chodzą+najnowszy dashborad) ma nie całe 4 miesiące i była sporadycznie używana (brak czasu na grę) w idealnym stanie technicznym i wizualnym! W sklad zestawu wchodzi:
-Konsola Xbox 360 Elite Jasper Tuning!,
-ok 120 gier!,
-bezprzewodowy pad,
-kabel HDMI,
-zasilacz,
-Dysk 20gb,
-podstawka plexi
-Satysfakcja:) że kupują państwo konsolę na lata:) bezawaryną dużo lepszą niż oryginał.
Ps. na jednym ze zdjęć ukazałem kilka gier (wygląd) natomiast na innym zdjęciu całą kolekcje ( w stojaku) trzeba przyznać że jest tego trochę:)

Cena: 850zł konakt: gg: 7607632 kom: 665 321 392. Polecam ! idealna na świeta mnóstwo gier (hity!)

Ale u mnie działa link.

Wydaje mi się, że jest to tanio, ponieważ same gry to 120 * 5 zl (tyle mniej więcej za płyte) to już 600 zł
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
tez zaczal dzialac, kolekcja gier inponujaca ale czy konsola warta uwagi niewiem, w kazdym razie wyglada brzydko i pewnie halasuje przynajmniej tak mi sie wydaje, do tego nie wiadomo jaki fachowiec to robil i czy czegos nie zwalil
wogole niewiem czy dobrze widze czy te wentylatory poprostu sa przyklejone do obudowy i to tyle ?
ja napewno bym tego nie bral
 

Damianglogow

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
ja bym na twoim miejscu poszukal czegos na allegro jak chcesz miec przerobiona konsole, jak dla mnie ta jest przekombinowana :)
 

kozman

Użytkownik
Użytkownik
Kup nowego elite jasper, gdy chcesz grać w tzw. kopie zapasowe. Ten model jest już wolny od wad poprzednich płyt głównych (nadmierne przegrzewanie się)
Slima kupuj, gdy chcesz grać w oryginały i to tyle w temacie.
 

Damianglogow

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jak wymienię w Silmie napęd na BENQ z LT+ to będą działały kopie zapasowe, tak ?
 

Do góry Bottom