1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  2. Xbox One X 

Zamknij zawiadomienie

X360 Slim Gwarancja po przeróbce

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Faassttr, Sierpień 28, 2011.

1. Faassttr

Faassttr Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam takie pytanie czy jest możliwe zachowanie gwarancji po przeróbce Xbox'a 360Slim chodzi mi o nie naruszenie plomb.Da się ?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Slima sie nie da, tymbardziej jak bedziesz mial winbonda w ktorym nawierca sie chip.

nabazgrane na LG - P500

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    sadze ze nie masz sie co martwic nie bylo za bardzo przypadkow uszkodzenia tej konsoli z grania chyba ze komus sie nudzilo i ja zakrywal klatke wentylacji lub rozkrecal i cos popsul sam

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie umiesz nie tykaj a konsola będzie sprawna długie lata dłużej niż gwarancja sięga, ja mam konsolę od 2009 i działa świetnie kumpel kupił slima sam chciał przerobić sam zdecydował nawiercić chip czego ja mu odmówiłem robić bo nie mam sprzętu no i zepsuł sobie konsolę więc nie umiesz nie tykaj a będzie ok, a gwarancję i tak byś stracił bo MS sprawdza sprzętowo konsole nie tylko plomby.

6. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    przy takim rodzaju przerobki na slima widac kto sie naprawde zna a kto nie:) przedtem kazdy mogl se przeflashowac bez problemu, wystarczylo konsole podpiac po kompa. jak ktos umial firmaware wgrac do czesci z kompa to umial i do tego .a wierczenie czy przelutowanie chipu sadze malo kto i kwestia szczescia tu nie pomoze za bardzo a konsola droga jest a przerobka nie kosztuje majatek:)

Wczytywanie...

Poleć forum