1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Slim Gwarancja po przeróbce

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Faassttr, Sierpień 28, 2011.

1. Faassttr

Faassttr Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam takie pytanie czy jest możliwe zachowanie gwarancji po przeróbce Xbox'a 360Slim chodzi mi o nie naruszenie plomb.Da się ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Slima sie nie da, tymbardziej jak bedziesz mial winbonda w ktorym nawierca sie chip.

nabazgrane na LG - P500

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    sadze ze nie masz sie co martwic nie bylo za bardzo przypadkow uszkodzenia tej konsoli z grania chyba ze komus sie nudzilo i ja zakrywal klatke wentylacji lub rozkrecal i cos popsul sam

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie umiesz nie tykaj a konsola będzie sprawna długie lata dłużej niż gwarancja sięga, ja mam konsolę od 2009 i działa świetnie kumpel kupił slima sam chciał przerobić sam zdecydował nawiercić chip czego ja mu odmówiłem robić bo nie mam sprzętu no i zepsuł sobie konsolę więc nie umiesz nie tykaj a będzie ok, a gwarancję i tak byś stracił bo MS sprawdza sprzętowo konsole nie tylko plomby.

6. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    przy takim rodzaju przerobki na slima widac kto sie naprawde zna a kto nie:) przedtem kazdy mogl se przeflashowac bez problemu, wystarczylo konsole podpiac po kompa. jak ktos umial firmaware wgrac do czesci z kompa to umial i do tego .a wierczenie czy przelutowanie chipu sadze malo kto i kwestia szczescia tu nie pomoze za bardzo a konsola droga jest a przerobka nie kosztuje majatek:)

Wczytywanie...