1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Slim + Monitor Full HD + Głośniki 2.1. Czy subwoofer również będzie grał?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez amantic, Lipiec 20, 2013.

1. amantic

amantic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ;) Przymierzam się niedługo do zakupu swojej pierwszej konsoli i starając się znaleźć sposób na podłączenie mojego obecnego zestawu głośników 2.1 - Logitech X540, moje nastawienie jest coraz mniej optymistyczne. Czytam czytam i czytam, wiem już że głośniki stereo podłączyć można bezpośrednio odpowiednimi przejściówkami, jednak nigdzie ani słowa czy przy takim podłączeniu będzie również grał subwoofer? Nie wyobrażam sobie gry bez basu, nie wchodzi w grę ;) Drugą sprawą jest obraz. X-a planuję podłączyć do nowego monitora Full HD poprzez kabel HDMI, wydaje się być dla mnie oczywistością jeśli chodzi o najlepszą jakość obrazu. Nie wiem jednak jak pogodzić to z podłączeniem dźwięku w 2.1, mam już mętlik w głowie szczerze mówiąc, pomóżcie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    a nie masz w monitorze wyjścia na głośniki ?

4. amantic

amantic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na razie nie mam jeszcze monitora ;) Na razie staram się rozplanować wszystko wcześniej żeby nie było później zawodu, że o czymś nie wiedziałem ;) A gdybym miał?

Wczytywanie...