1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Slim problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez NikoBellic91, Październik 10, 2010.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Witam. Konsolę mam od niedawna (30 wrzesień) i od samego początku mam z nią problem. No więc tak, po odpaleniu jakiejkolwiek gry z płyty po mniej więcej 20 minutach konsola zaczyna głośniej pracować (Brzęczeć jakby). Ale wystarczy że przytrzymam chwilkę górną część konsoli (Konsola stoi pionowo) i przestaje. Ale potem znowu zaczyna bardziej hałasować. Mi się wydaje że to chyba fabrycznie już tak jest bo mój brat ma Reachową wersje Slimki i też tak ma. Da się to jakoś naprawić ?

Z góry dzięki za odp :D Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    ten hals jest az tak irytujący ? moze nagraj filmik jak to brzęczy i ocenimy
    badz jestes przewrażliwiony tak maja czasem nowi użytkownicy konsol...

ja to gram ile chce i jak chce i sie nie przejmuje konsola ma cieszyć a nie irytować

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    to może ci brzęczeć wentylator bo jak xbox sie nagrzeje to
    automatycznie zwiększaja sie obroty wetylatora
    lub może jakis plastikowy element ci drga ,bo piszesz że jak dociśniesz to jest ok

Wczytywanie...