1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Slim pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kermit04, Lipiec 16, 2013.

1. kermit04

kermit04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zakupiłem właśnie Xboxa Slim używany zastanawiam się nad przeróbką i mam kilka pytań odnośnie konsoli i przeróbki.
    1- Jak mam zgrywać filmy typu divx muzy lub zdjęcia z usb albo płyty na dysk mam 250 wiec cos chciałbym tam mieć.
    2- Chciałem podłączyć laptopa przez sieć wifi domowa łącząc się w media center, ale nie widzi mi Tm Xbox komputera szukałem na różnych stronach i wyłączałem firewall itp. I nic czy ktoś ma na to pomysł i czy warto w to się bawić??
    3- Konsola jest praktycznie nowa rok produkcji 11.2011 Zakupu koniec 2012 kiedyś miałem X360 Premium przerobiony w LT 1.15 jak się nie mylę i wszystko co nagrałem na verbatim mi grało aż miło aż mi się z*****a Rrod… Traz widze ze jest LT 3 i do tgo musze zakupić specjalnie nagrywarke aby wypalać płyty ? /? Czy coś jeszcze musze zakupić
    4- Mieszkam w okolicach Wawy jakiś serwis polecacie ? ile będzie to trwało i ile kosztowało
    Dzięki z góry za zainteresowanie i pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    1- Normalnie nagrywaj filmy metodą typu przeciągnij upuść, jak będzie przerobiony to je odpali.
    2- Jaki Windows?
    3- Na to pytanie nie potrafie ci odpowiedzieć nie mam przerobione a odpowiedź na pierwsze pytanie odpowiadam po przeczytaniu podobnych tematów.
    4- Niestety, nie pochodze z WWA.

4. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    2. to powinno pomóc Windows Media Center
    3. jeśli chcesz mieć wypalony obraz 1:1 i nie mieć problemów z nagrywaniem, to polecam zakupić nagrywarkę IHS. Obecnie na LT 3.0 wszystko działa. Jak nagrywać na LT 3.0 masz w tutku na forum

5. kermit04

kermit04 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1- Nie mam przerobionej konsoli a mi divx działaja ale nie mam opcji (nie wiem gdzie jest) aby przekopiować film na dysk, a usb mi przerabia w x360 i jak cos chce wgrac w kampie to z 16 gb robi mi sie kilka mega i nic nie moge wgrac na niego.
    2- Mam win 7 i szukalem juz rozwiazywania problemow mam firewall tak jak w instrukcji ale nie wiem czy w portach albo polaczeniach nie mam czegos przestawionego ze mojego komp nie widze na ekranie x360 a kolegi komp juz widzi automatycznie a nic nie ustwial

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie wgrasz filmow na dysk. Z muzyki tylko audio cd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...