1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

x360 slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pulpido, Styczeń 13, 2011.

1. pulpido

pulpido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Witam. Planuję sprzedać swojego x'a i kupić sobie slim. Jednak zanim go kupie chciałbym się o nim trochę dowiedzieć. Po pierwsze, czy da się go przerobić? Jest jakaś szansa na popsucie x'a przy przerabianiu? Po jakimś czasie może sam z siebie paść? Chciałbym wiedzieć wszystko na temat przeróbki. Nie zamierzam grać na xbox live. Pełen offline. Zamiast wydawać 300zł na grę wole sobie kupić coś innego. Drugie pytanie dotyczy wersji(?) slim. Sprawdzałem ceny na allegro i zauważyłem, że jest do kupienia x360 slim 4gb i 250gb. Wersja 4gb to tak jak x360 arcade, tak? Czyli, że nie ma dysku twardego i wszystko zapisuje się na karcie? Da się dokupić do niego dysk? Którą wersję radzicie?
    Jak mi się jeszcze przypomni coś o co miałem zapytać do dopiszę.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Knaps

Knaps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Nic sie nie zapisuje na żadnej karcie, po prostu w konsoli jest dysk o pojemności 4G

4. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
    1)W Slimie 4 GB jest wbudowana pamięć 4 GB (i ta będzie mniej miejsca bo są jakieś pliki systemowe) i ta pamięć wystarczy ci tylko na save-y.
    2)Przeróbka polega na zamienieniu napędu na taki który da się przerobić.

5. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam właśnie slim 4GB, ale jest możliwość wsadzenia do niego dysku 250GB (tego od M$). Są jeszcze na YT patentu z montażem starego dysku (ze starszych X)

6. pulpido

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Czyli przeróbka Slim będzie droższa od przeróbki np. premium, tak? Na aukcjach na allegro pisze "kinect ready". Taki napis oznacza to, że konsola jest przystosowana do kinecta, tak? Tak przy okazji, którą wersję polecacie? 4GB czy lepiej dołożyć trochę więcej i mieć te 250gb?

7. tombig

tombig Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak masz wybór to osobiście polecam wersję 250 GB... Przez kilka dni miałem wersję z 4 GB, ale szybciutko dokupiłem twardy dysk :)

8. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Kinect ready to znaczy że obsługuje , jak dokupisz kinecta :)

Zależy jak się trafi taniej 4GB to warto wziąć i później dysk dokupić :)

9. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Oczywiście, że z dyskiem. Aczkolwiek możesz kupić 4Go i dokupić dysk jak będziesz miał kasę. Ja tak zrobiłem i nie narzekam. Co do żywotności to wiadomo - kwestia szczęścia i eksploatacji.

BTW: Jeśli wiesz gdzie i jak kupować oryginały to z powodzeniem możesz grać na oryginałach i nie walić za to mega pieniędzy.

10. pulpido

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Do czego wogle przydaje się dysk? Oczywiście oprócz możliwości instalowania na nim gier. Na allegro slim 4gb można kupić o 200zł taniej niż slim 250gb
    Co wogle daje instalacja gier na dysku?
    Mam jeszcze pytanie odnośnie przeróbki. Po przeróbce dalej mam gwarancje? We wcześniejszych wersjach xboxa dawało się kolesiowi x'a i przerabiał. Slim przerabia się tak samo? Czy trzeba kupić jakiś inny napęd, podmienić ten napęd i ten nowy napęd przerobić?
    Jaki napęd posiada slim?

11. tombig

tombig Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli jesteś podłączony do Live to możesz ściągą wersje demonstracyjne gier na dysk twardy. Jeżeli zainstalujesz grę na dysku twardym to żeby zagrać i tak musisz włożyć płytę do napędu, ale w takim przypadku mniej używa napędu więc go oszczędzasz;-)

12. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Nie niszczysz płyt (udowodniono, że SLIM tak jak i poprzedniczki niszczy płyty), nie zużywasz lasera. Masz możliwość pobierania wielu dodatków do gier z neta. Różnica między 4Go a 250 to 200zł czyli tyle ile kosztuje dysk, dlatego z powodzeniem można go dokupić później.

Co do napędu to:
    http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/xbox-360-slim-nowy-naped-57194.html

13. rafi195

rafi195 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    A tak wtrącę się mam slim 4 gb i żadnych przeróbek i dostałem od kolegi dysk 120 gb z jego starej konsoli a jego była przerobiona grał na kopiach.i teraz czy mogę dysk włożyć do mojej a nie wiem co na dysku jest..odpali mój nowy nabytek i mam zrozumieć ze bana nie będzie bo to dysk tylko??? dziękuje z góry za odpowiedz.

14. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Kupuj 250GB Lepsza obudowa i nie trzba zas kombinowac z tymi dyskami ;)

15. pulpido

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Znalazłem na allegro fajnego, 250GB, 999zł. KLIK Myślicie, że się nada? Jest też inny w podobnej cenie ale nie ma przesyłki kurierem pobraniowej, a szczególnie mi na niej zależy. Nie bardzo chce wysyłać 1000zł w ciemno i potem modlić się żeby koleś przysłał to co trzeba :p Jakiś czas temu kumpel zamówił telefon a przysłali mu dziurawy głośnik do samochodu.

16. rafi195

rafi195 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    mam pytanko bo już się gubię..włożyłem ten dysk z innej konsoli 120gb i usunąłem z niego gierki i zostawiłem tylko demo co były na nim i pytam czy mogę teraz normalnie pograć w demo i do neta podłączyć i nie będzie bana mimo iż dysk był z przerobionej...myślę ze będzie wsio oki ale wole się upewnić.

17. Diesel22

Diesel22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć!
    Mam pytanie: co lepiej kupić xbox 360 slim z dyskiem 250 GB czy xbox 360 slim 4 GB, a dysk osobno? Bo słyszałem, że błyszcząca obudowa w wersjach z dyskiem strasznie się rysuje, palcuje i brudzi. Jak jest z matowymi obudowami, czyli w wersji slim bez dysku, tego nie wiem.
    Czy w ogóle dokupienie dysku w późniejszym terminie może mieć wpływ na działanie czy to bez różnicy?

Proszę o odpowiedź.

18. martins20

martins20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    rafi195 nie będzie bana, możesz spokojnie grać na xbox live , ban obejmuje płytę główną.
    diesel22 ja mam 4 gb i faktycznie mniej widac paluchy, na razie jej nie zarysowałem. Widzialem 250 i dużo bardziej widać było brud, kurz , paluchy itp więc radzę kupić 4gb i dysk ( czasem możesz nawet trafić za 180 z przesyłką) więc kalkulując bardziej się opłaca kupić 4gb i dysk, chodz zdarzały się okazje w supermarketach za 899 zł z dwiema grami 250 gb , no ale można długo czekać :) Pozdrawiam

19. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Jezeli masz laptopa z dyskiem WD mozesz smialo go wlozyc do Slime i bedzie dzialac.Dysk ma jeszcze jeden niezaprzeczalny atut.Mozna kupic MS points i za nie sciagac pelne wersje gier na dysk gdzie w cenie 1 gry pudelkowej masz az 5 Games on Demand.Pozdrawiam

Wczytywanie...