1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Stingray, długie uruchamianie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DonFG, Maj 22, 2016.

1. DonFG

DonFG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Od jakiegoś czasu moja konsola, zanim wejdzie do głównego menu potrzebuje naprawdę długiego czasu.
    Pierwsza minuta zlatuje na czarnym ekranie, zanim pojawi się animacja z logiem XBOXA, druga na zatrzymanym kółku ładowania przed wyborem profilu.
    Ktoś wie, czym może to być spowodowane ?

Zapomniałem dodać - nic nie ruszane, brak HDD, płyta w napędzie nie ma wpływu na działanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyłącz autowykrywanie obrazu . Jeśli nie pomoże na nowo wygraj wsad i resztę bajerów na hdd

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum