1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 USB a DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SteelGrain, Luty 16, 2010.

1. SteelGrain

SteelGrain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam dwa pytania i za szybką odp. wielkie dzięki.

1. Czy da się zainstalować DLC (np. do Mass Effect 2) przez USB? Mam pliki DLC na komputerze/na przenośnym dysku i nie mam pojęcia jak je zainstalować przez USB.
    2. Czy da się jakimś cudem z PC przesłać na X360 save z jakiejś gry?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z tego co wiem to tylko jeśli konsola jest zmodowana jTag-iem czy coś podobnego

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    DLC i save`y można za pomocą TYLKO transfer kit (przynajmniej kiedyś tak się robiło). Innego sposobu NIE MA

5. Patryk Mrugała

Patryk Mrugała Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Takie głupoty *******icie LUDZIE!!! Jak sie nie znacie to cicho siedźcie .Sposób jest taki:
    Pobierasz Programik USB XTAF GUI (wpisz Xploler łatwiej znaleść)
    Podłączasz do xboxa PENDRIVE -->Skonfiguruj--> wgraj sobie profilek na usb(byle jaki np.Stwórz nowy) --> podłącz pendrive do kompa---> Otwórz USB XTAF i w lewym górnym rogu FILE i Open First usb drive --> wchodzisz w content ---> dalej asz do profilku ---> I TU WGRYWASZ PROFILE!!
    Z DLC nie wiem ... Sam właśnie pobieram :D alę przecież jakby co to jest KABEL Ethernet który dodaje komputer jako 2 HARD DRIVE więc nie ma problemiku .Alę mi się wydaję że w miejsce tam gdzie normalne grry czy wersje demonstracyjne czyli Content ---> 16 zer ---> TU WGRYWAM (jeśli masz jakieś dziwne liczby 887743 to tutaj wgraj a raczej pójdzie jeśli nie to szukaj jaki to był folderek bo ja nie wiem .

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @patryk Mrugała

Jeśli save jest z tego samego profilu to można to zrobić przez USB XTaf a jeśli jest to 'obcy' to nie. i ogarnij sie trochę bo jednak mało wiesz a dużo gadasz, drugi post i już taka chamówa. Pomyśl trochę bo widać że coś Ci dzwoni ale nie wiesz w którym kościele.
    pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum