X360 vs PS Vita?

Miodek811

Użytkownik
Użytkownik
Witam zastanawiam sie nad zakupem PS Vity czy moze X360. Dodam tylko ze posiadam juz konsole ps3. Malo podrozuje ale zawsze cos :p, jezeli bralbym x'a to napewno bym go nie przerabial ( nie lubie krasc gier). I czy moze ktos z Was posiada x'a i Vite aby cos o nich powiedziec? :) Wiem ze to sa 2 rozne konsole, handheld a konsola stacjonarna, ale z drugiej strony sie zastanawiam czy jest sens kupowac druga stacjonarke jezeli posiadam ps3 ? Co radzicie ?

Z gory dziekuje za pomoc.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bierz vita, jak masz ps3 to na co ci xbox. Lub sprzedaj psx kup x360 oraz vite

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 
W

Wilk14

Guest
Nawet jeśli mało podróżujesz to jest oczywiste bierz Vite.
Jeśli masz PS to xbox na co ci potrzebny?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
w sumie to mozna to obrocic w obie strony, jak masz ps3 to po co ci xbox, a jak malo podrozujesz to po co ci vita, ogolnie to zestawienie z rodzaju malo trafionych
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wg mnie Vita jakoś nie idzie tak miodnie jak zakładało się z początku. Z gier też nie widzę żadnych przy których powiedziałbym "MUSZĘ W TO ZAGRAĆ!!". Dlatego ja bym oszczędzał na coś innego. Jak dla mnie to Vita dopiero raczkuje..

Co innego z PS3 jest parę perełek, masz tą konsolę to wiesz o czym mówię :).


Jak już bym miał to zastanowiłbym się czy nie kupić x360.

PS. Może jakiś dobry tablet? Bądź telefon 4rdzeniowy?
 

bert93

Użytkownik
Użytkownik
Chyba też bym wziął Vita albo sprzedał Ps3 i kupił Xbox 360 tak jak mówił kolega :D
 

///

Użytkownik
Użytkownik
Vit
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiscie ze X360:D Mialem swego czasu PSP2004 i leżała w kącie pogoniłem dołożyłem i kupilem smartfona ale nie wiem moze tobie sie po czasie vita nie znudzi:)
 

NeVeR95

Użytkownik
Użytkownik
skoro masz już ps3 to kup vite alee według mnie jeszcze kuleje.
 

Do góry Bottom