1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 wiesza się.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Damian848, Listopad 8, 2009.

1. Damian848

Damian848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    X360 wogóle nie odpowiada , po włączeniu wyje głośno a następnie pojawiają się dwie diody w pionie i nie da się totalnie nic zrobić , napęd nie wysuwa się i nie da się także konsoli wyłączyć po przez naduszeniu przycisku power można tylko odłączyć go od kontaktu.Jeśli ktoś miał już podobny problem lub wie z czym jest problem to proszę o odpowiedź , interesuje mnie co jest zepsute i ile ewentualnie kosztuje naprawa czegoś takiego w serwisie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyślij do microsoftu na darmową naprawe gwarancyjną

4. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    sie ma ,mam też jednego z taką usterką ale po gwarancji i objawy ma takie same.Jak masz jeszcze na gwarancji to wyslij bo mój ten jeden leży już po gwarze 09.2006

5. Rosak

Rosak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    nom, tu sie nie ma co zastanawiac, co sie stalo i czy ktos juz mial taki problem. Ewidentnie widac, ze konsola sie posypala, jak masz jeszcze gwarancje to ja wykorzystaj.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum