1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Wireless Receiver for Windows - problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez RainbowX, Czerwiec 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. RainbowX

RainbowX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Witam,

nie wiedziałem gdzie to wstawić, to postanowiłem tu..

Mam drobny(a może i nie) problem. Kupiłem sobie taki o to sprzęcik do PC'a (stary pad mi się zepsuł, a wiadomo że najlepszy pad jest od X'a). Na winXP podczas podłączenia do usb(sterowniki są zainstalowane) automatycznie wyłącza mi z trybu "gotowości" myszkę i klawiaturę.. Także nic nie mogę zrobić.. Na pewno nie jest to wadliwy sprzęt, bo na laptopie z win7 działa normalnie. Znacie jakiś sposób, żeby temu zaradzić ? Wole grać na PC bez lagów, niż na lapku..

Z góry za pomoc dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. ciacin9

ciacin9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojnicz
  4. RainbowX

RainbowX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Są na xp stery na płytce dołączają.. Mi nie chodzi o stery :F Ale i tak już sobie poradziłem - wystarczy włączać PC z już podłączonym adapterem wcześniej.. Wtedy nie buguje reszty HUD: )

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum