x360/x1 + tv

M

manyy

Guest
Pytanie jak w tytule, czy warto jeszcze inwestować w konsolę poprzedniej generacji? Jestem zdecydowanie casualowym graczem, więc konsola będzie używana raczej sporadycznie do singla/multi + coop na kanapie od czasu do czasu. Co biorę pod uwagę - x360 z większym dyskiem - 250/500, tu moje pytanie w którą wersję konsoli mierzyć i dlaczego, z tego co się zorientowałem slimka/e. 360 biorę pod uwagę z tego względu, że mogę ją znaleźć w dość niskiej cenie, a jest pełno tytułów, których nie ograłem. Jeśli chodzi o x1, miałem, ograłem trochę nowszych tytułów, ale z racji tego, że mamy dość dużą przepaść między x360, a x1 nie chciałbym jej zmieniać za kilka miesięcy, a na moje casualowe granie na pewno znajdę jeszcze tytuły na wiele godzin na x1 - w tym przypadku mierzę w zestaw S-ki z dyskiem 1tb (ewentualnie 500gb+dokupię dysk jak braknie miejsca), prawie każda jest jeszcze na około rocznej gwarancji, a cenowo też można dobrze wyrwać. Biorę pod uwagę zdecydowanie używki, bo nówkę to raczej dopiero na czarny piątek albo świąteczne promki amazonu mogę szukać. Do tego dochodzi upgrade TV - aktualnie bravia, 32''. Po przemeblowaniu i większym pokoju potrzebuję czegoś w granicach 46-49'', w przedziale 1-2k, full hd w zupełności wystarczy, ze względu na moje wymagania i pułap cenowy. Z góry dzięki za krótką metytorykę co i dlaczego Wy byście wybrali.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Bierz eske 500 i ew dokupisz dysk zew dodatkowy .
 

czanklas22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co do konsoli zapewni one s, co do dysku mam z 10 gier i już brak miejsca. Co do tv mam 50 cali i siedząc 4 metry od niego do tv jest ok do gier kolei siadam jakieś 2 metry od niego. Żałuję że nie kupilem wiekszego

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja na Twoim miejscu bym wybrała XO S, bo XO ma wsteczną kompatybilność i już dosyć dużo tytułów jest dodanych do wstecznej to ograsz sobie gry z poprzedniej generacji i z nowej. Tutaj masz listę gier jakie działają na XO we wstecznej: http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility/available-games. Co do dysku to ja mam XO S 500Gb + dokupiony dysk 2Tb i nie martwię się o miejsce.
 

Do góry Bottom