X360 - zawiesza się!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Damian848

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z konsolą , dzisiaj grałem 3 godziny i w pewnym momencie się zawiesza . Wyłaczyłem ją i właczam na nowo , a ona zawiesza sie ponownie w menu , nic sie nie da zrobic . Konsola to X360 premium falcon 65nm. Co mogło się stać?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 - zawiesza się!!!

Kilka czynników: Od lutowanie się GPU/CPU, błąd softu itp. nikt ci 100% nie powie do póki nie obejrzy jej ktoś kto się zna na konsolach.
 

Damian848

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 - zawiesza się!!!

Czyli oddawac na serwis , rozmawialem juz z kolesiem i mówił że 200 zł naprawa , a falcony miały być niezniszczalne . Czyli napewno nie jest to problem zasilacza ? Bo konsola się włacza nawet raz zdązyłem włączyć demko TDU , ale znów się zwiesiło.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 - zawiesza się!!!

A masz przerobioną? Na gwarze masz?
 

Damian848

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 - zawiesza się!!!

przerobioną i musze na serwis , a każda usterka jest w cenie 200zł?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 - zawiesza się!!!

Damian848 napisał:
przerobioną i musze na serwis , a każda usterka jest w cenie 200zł?
Dojebałeś nie źle, np. psuje ci się wtyczka od zasilania wymieniają blaszkę od styku i 200zł :eek: Są różne usterki jedne tańsze drugie droższe.
 

Damian848

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 - zawiesza się!!!

No tyle że koleś na allegro ma aukcje za 200 zł , to wpłace mu siano za naprawe wyśle konsole a okaże się ze naprawa była warta grosze , jest więc ryzyko. Z tym że konsola w żaden sposób nie dawała znać że się przegrzewa lub psuje i nie uśmiecha mi się wydawać tyle kasy tylko po to by koles mi naprawił coś co można zrobić od reki . Wiadomo nie można niczego wykluczyć . Jakiego typu usterki mogły jeszcze wystąpić , jest wogóle szansa ze chodzi tu o jakiś szczegół.

PS. Nie jestem zbyt obeznany w temacie x-a , mam go 1,5 miesiąca .
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 - zawiesza się!!!

Na 99% jest to od lutowanie się GPU/CPU niby jest połączenie ale jak się troszkę nagrzeje to się przerywa połączenie i konsola się wiesza.
 

Damian848

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 - zawiesza się!!!

Wiesz może ile naprawa tego kosztuje ? Jak gadałem z kolesiem co naprawia to powiedział mi ze to dopiero 4 falcon , trzeba mieć pecha , chyba że to moja wina . Wcale dużo nie grałem , xbox miał przewiew .Szkoda , po tym incydencie troche się zraziłem do tego sprzetu.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: X360 - zawiesza się!!!

Pewnie jakiś wadliwy, naprawisz i będzie ci służył długo :p
 

Damian848

Użytkownik
Użytkownik
Odp: X360 - zawiesza się!!!

Jak będzie naprawiony ,to ta wada , która najprawdopodobniej była już od samego początku będzie teraz w pełni wyeliminowana. I w przyszłości problemów już z tym nie będzie .Dzięki za wszystko , byłem załamany tą całą sytuacją , ale jeśli tak to się nie będe martwił. Mam nadzieje że mi to szybko naprawią , bo wakacje są i pograło by się.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom