1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 - zawiesza się!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Damian848, Czerwiec 30, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Damian848

Damian848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z konsolą , dzisiaj grałem 3 godziny i w pewnym momencie się zawiesza . Wyłaczyłem ją i właczam na nowo , a ona zawiesza sie ponownie w menu , nic sie nie da zrobic . Konsola to X360 premium falcon 65nm. Co mogło się stać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: X360 - zawiesza się!!!

Kilka czynników: Od lutowanie się GPU/CPU, błąd softu itp. nikt ci 100% nie powie do póki nie obejrzy jej ktoś kto się zna na konsolach.

4. Damian848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Czyli oddawac na serwis , rozmawialem juz z kolesiem i mówił że 200 zł naprawa , a falcony miały być niezniszczalne . Czyli napewno nie jest to problem zasilacza ? Bo konsola się włacza nawet raz zdązyłem włączyć demko TDU , ale znów się zwiesiło.

5. przeo_91

przeo_91 Guest

A masz przerobioną? Na gwarze masz?

6. Damian848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

przerobioną i musze na serwis , a każda usterka jest w cenie 200zł?

7. przeo_91

przeo_91 Guest

Dojebałeś nie źle, np. psuje ci się wtyczka od zasilania wymieniają blaszkę od styku i 200zł :eek: Są różne usterki jedne tańsze drugie droższe.

8. Damian848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No tyle że koleś na allegro ma aukcje za 200 zł , to wpłace mu siano za naprawe wyśle konsole a okaże się ze naprawa była warta grosze , jest więc ryzyko. Z tym że konsola w żaden sposób nie dawała znać że się przegrzewa lub psuje i nie uśmiecha mi się wydawać tyle kasy tylko po to by koles mi naprawił coś co można zrobić od reki . Wiadomo nie można niczego wykluczyć . Jakiego typu usterki mogły jeszcze wystąpić , jest wogóle szansa ze chodzi tu o jakiś szczegół.

PS. Nie jestem zbyt obeznany w temacie x-a , mam go 1,5 miesiąca .

9. przeo_91

przeo_91 Guest

Na 99% jest to od lutowanie się GPU/CPU niby jest połączenie ale jak się troszkę nagrzeje to się przerywa połączenie i konsola się wiesza.

10. Damian848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wiesz może ile naprawa tego kosztuje ? Jak gadałem z kolesiem co naprawia to powiedział mi ze to dopiero 4 falcon , trzeba mieć pecha , chyba że to moja wina . Wcale dużo nie grałem , xbox miał przewiew .Szkoda , po tym incydencie troche się zraziłem do tego sprzetu.

11. przeo_91

przeo_91 Guest

Pewnie jakiś wadliwy, naprawisz i będzie ci służył długo :p

12. Damian848

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jak będzie naprawiony ,to ta wada , która najprawdopodobniej była już od samego początku będzie teraz w pełni wyeliminowana. I w przyszłości problemów już z tym nie będzie .Dzięki za wszystko , byłem załamany tą całą sytuacją , ale jeśli tak to się nie będe martwił. Mam nadzieje że mi to szybko naprawią , bo wakacje są i pograło by się.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum