1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 zepsuty 2 diody.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Damian848, Listopad 11, 2009.

1. Damian848

Damian848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do sprzedania zepsutego x360 z HDMI , wywaliło 2 diody 3 dni temu , jest to wersja premium (ale sprzedaje jako arcade bo bez dysku) data produkcji to Listopad 2007 , więc jest to falcon . Był już serwisowany wcześniej i wytrzymał rok(po błędzie e-74) teraz nie wiem co z nim jest , ale 2 diody najprawdopodobniej oznaczają przegrzanie GPU/CPU , myślę że jest to do naprawienia w serwisie. Konsola była dosyć intensywnie użytkowana , do niej dorzucam 1 pada,zasilacz 175W , kabel do tv , headseta , konsola zmodyfikowana iXtreme 1.4 do konsoli posiadam również orginalne opakowanie. Proszę pisać rozsądne propozycje.
    http://img214.imageshack.us/i/s6002827.jpg/
    Ewentualnie mogę sprzedać go na części:
    Konsola, zasilacz, okablowanie , pad, headset.

Wczytywanie...

Poleć forum