1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360dock - konkurencja X360Key

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Killjoy, Październik 26, 2011.

1. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dzisiaj zauważyłem taką śmieszną rzecz, konkurencja dla X360key. Mi osobiście się bardziej podoba no i kosztuje nieporównywalnie mniej - 284 pln (65 euro) z przesyłką.

Wszystko na ten temat znajdziecie tutaj:

X360DOCK Official Site - X360DOCK.COM

PS. Moim zdaniem fajny jest patent że można to bezpośrednio do kompa podłączyć i zarządzać całą zawartością bezpośrednio z laptopa czy PC. W związku z czym odpada wydatek na dysk zewnętrzny i 284 złote to naprawdę nie dużo... :)))

jeszcze jedna poprawka, stąd można mieć za 235 plnów:

http://www.digitopz.com/x360dock-xbox-360-usb-loader-p-1094.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Ciekawa alternatywa, ale poczekajmy na cenę z LCD. Wybierać grę z PC to trochę porażka. Może inne alternatywy będą jeszcze, albo xkey stanieje.

4. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam wszystko podpięte do PC, więc dla mnie to dobrze (poza tym mam jeszcze dwa netbooki z których w sumie nie korzystam):), zresztą - zobacz że może nie dużo ale zawsze trochę czasu zaoszczędzisz zanim skopiujesz grę na dysk zewnętrzny czy pendrive że w ogóle o samym wypalaniu płyt nie wspomnę (a w szczególności teraz po tym FW od c4e). Dla mnie to niesamowicie wygodnie, ściągam grę, odpalam ją na PC, przełączam telewizor na HDMI xboxa i od razu gram. A już będąc liczygroszem to ostatnio wydałem prawie 100 plnów na płyty (TDK i Verbatimy) także kalkulacja jest prosta. Jednakże nikogo nie będę przekonywał, każdy sam wie co jest dla niego dobre :))

A co do LCD to dobra informacja na stronie tego sklepu co podałem jest:

"The X360dock LCD touch screen is producing in the factory and will come out soon.For customers who have bought the X360dock Module 1 without the touch screen remote can also buy the remote from us later(we will specially offer a favorable price for you ).The remote is compatible with your X360dock Module 1 perfectly!This is a free shipping item, we can send this item to any place,you will receive the tracking number in 24 hours."

I jeszcze jedno co mi się tez bardzo podoba w sekcji Future Features: Retrieve the key from your DVD drive without any extra tools. :)

5. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a da się do tego podpiąć sam dysk zewnętrzny czy trzeba cały czas mieć kompa włączonego żeby pograć ?

6. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Będzie się dało jak wypuszczą LCD, drogie to nie będzie, bo ile może kosztować ekranik 2'2 cala :) Co ciekawe wysyłka jest z HongKongu. Ale szybko działają, mój już jest w drodze od 28.10 a zamówienie 27.10. Jak dojdzie i to poskładam to napiszę jak wrażenia :)

7. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Piękna sprawa, cena kusi do zastanowienia.Piszcie co o tym sądzicie :)

9. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja poczekam i zobaczę ile będzie kosztował z tą dostawką LCD bo coś mi się wydaję, że suma sumarum wyjdzie tyle samo co xkey ;)

10. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    w x360dock tak samo, wkładasz microsd w gniazdo na płycie x360dock i się aktualizuje. :)

11. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no ale to chyba dopiero jak będzie ta dostawka z lcd :p

12. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    daj spokój z tą przystawką, ja sobie dzisiaj uruchomiłem zdalny pulpit na netbooku. a więc x360dock, kanapa, netbook i pad. nie cierpię małych ekraników, ledwo co akceptuje te 10" w tym netbooku ! :) Zresztą xbox to nie gameboy żeby sobie pstrykać żeby gierkę zmienić :p

13. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    uwielbiam jak ludzie kogoś próbują nawrócić na siłę :/ nie chce mieć włączonego lapka po to żeby sobie zagrać w grę, chce żeby xbox był samodzielnym urządzeniem. Jak bym chciał to bym sobie podłączył lapka pod TV i grał na lapku.

Ty nie chcesz mieć dostawki LCD to nie ma problemu ale nie wciskaj na siłe innym takiego rozwiązania

14. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    ja nikogo nie nawracam zresztą napisałem to w którymś tam poście, tylko najważniejsza jest przystawka a nie samo urządzenie jakby to serio miało jakieś znaczenie, to chyba proste ja preferuję bez przystawki Ty Z :) Poza tym jak kupisz teraz to urządzenie to Ci jakąś specjalną cenę do tego LCD zafundują plus bezpłatna przesyłka - stratny na pewno nie będziesz.

15. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pytanie tylko czy ta specjalna cena będzie też dotyczyć DX ;) a póki co oni mają najtaniej i do tego wysyłka gratis.

16. darmon

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W sumie byłby dobry mini lapek, 12 calowy z dyskiem SSD+ WIFI na slima albo TABLET PC :) gry iso xgd3 i ******* i forum heh :)

17. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie wiem czy SSD opłaca się do trzymania gier na klocka ;) biorąc pod uwagę cene za gb

18. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    hm, a właśnie zauważyłem - Remote ISO selector by Iphone/IOS/Android systems (Requires WIFI) - tzn że gry będzie można wybierać z poziomu telefonu, ale patent :))

19. amnesia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no taka dostawka była by jeszcze lepsza niż lcd :D

20. Killjoy

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    ale jestem ciekaw jak to będzie działać...

21. darmon

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo ciekawe rozwiązania oprócz tego RGH JTAG odpada.

Wczytywanie...

Poleć forum