1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360dock/rgh

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Dudek, Listopad 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dudek

Dudek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam serdecznie, chciałbym zapytać o kilka spraw.
    Na wstępie zaznaczę, że porównuję te dwa 'mechanizmy' ze względu, że x360dock jest mobilny (tj. w przypadku przejścia konsoli na tamten świat będę w stanie wsadzić go do innej konsoli, z RGH chyba tak nie jest).

Właściwe pytania.

RGH: następuje aktualizacja dasha do 14xxx = aktualizacja ggBuild wszystko śmiga, dobrze rozumiem? W skróce RGH podobnie jak JTAG działa 4ever, nie jest potrzebny napęd nawet, więc nie muszę się martwić o spoofa i brak keya.
    x360dock : mam spoofowany napęd, nie mogę zrobić aktualizacji dasha, nie mam key-a oryginalnego, rozumiem , że ta metoda u mnie nie przejdzie?

Pytanie techniczne: wiem, że RGH jest to nowa metoda, czy są jakieś przesłanki, że może powodować większe narażenie konsoli na RROD ? No i tak fakt faktem, czy może jednak w razie awarii jest możliwość przeniesienia chip-a z jednej konsoli do drugiej?

PS. Wybaczcie mi, że założyłem nowy temat, pragnąłbym tylko, żeby mi ktoś udzielił odpowiedzi na te pytania (przeglądać 87str wątku w którym 90% to pytania jak przerobić a nie jak użytkować to katorga).

Z gory dziekuje za pomoc.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum